Bandė papirkti pareigūnus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Saugos diržo neužsisegęs vairuotojas bus nubaustas griežčiau nei už Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Vakar (birželio 30 d.) rytą Mažeikiuose, Pramonės gatvėje, 52-ejų metų vyras automobilį vairavo neužsisegęs saugos diržo. Sustabdytas mažeikiškių kelių policijos pareigūnų vyriškis bandė išsisukti nuo atsakomybės ir davė 20 eurų kyšį.
Policijos departamento duomenimis, dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kyšį pareigūnams siūliusiam asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė –  pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 227 str. 2 dalį, jam gali būti skirta bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

5 Atsakymai į “Bandė papirkti pareigūnus”

 1. na parašė:

  Čia yra tik policijos darbuotojo ,kaip jis dirba savo darbą etiketas.. Vieni ,gražiai perspėja,nusišypso,o kiti įžūliai kabinėjasi ,provokodami vairuotoją dėl smulkmenos.Tol kamantinėja,kol vairuotojas pasimeta ir ima siūlyti „kyšį“.Ne visi vairuotojai yra drąsus ,kad pasakyti poli ininkui,kad jis nemandagiai ir įžūliai dirba. Vairuotojai galėtų patys filmuoti tokiu atveju.

 2. asss parašė:

  visiems atrodo, kad pareigūnai tik ir laukia kol kas nors duos kokį kyšį… aš nekalbu apie senesnės kartos pareigūnus, taip buvo įprasta, kad imdamas kyšius pareigūnas ir namą gerą pasistatė, tačiau tie laikai jau senai praėjo.. jaunieji pareigūnai stengiasi gerinti policijos vardą visuomenėje ir žmonių toks priešiškumas tikrai nepadeda..

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Tik mazeikiuos sitataip. Mane sustabde dėl smulkmenos ir 20 min kamantinejo ir aiškino kad juos filmuoja. Bet aš jiem pasakiau ačiū kad perspejot tuoj pasalinsiu.jie mes negalim. Po kažkur 30 min sakau rašykite laiko neturiu sako gero kelio. Isvada o jei būčiau siūlęs….

 4. zita parašė:

  butu grieztai ispeje zmogu to nedaryt ir viskas tuom pasibaige ,bet ne jug reikia parodyt kazka ,tam jau esam kietuvei,

 5. Komentatorius parašė:

  Matyt prieš tai kažkuris davė kokią šimtinę, tai su 20 nenorėjo žaisti ir atidirbo dėl statistikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto