Bandymas papirkti penkiasdešimtine baigėsi nemalonumais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kandidatė į vairuotojus, per praktinį egzaminą padariusi kritinių klaidų, nutarė penkiasdešimties eurų kyšiu pakeisti vairavimo egzamino rezultatą. Tačiau sulaukė ne jo pakeitimo, o policijos darbuotojų. Dėl papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

});

Prašė nežymėti klaidų

Ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo Mažeikių rajone buvo pradėtas gegužės 13-ąją. Įtariamąja tapo 46-erių metų Ventos gyventoja, kuri atvyko į VĮ „Regitra“ Mažeikių skyrių laikyti vairavimo egzamino.

Pirmąją praktinio vairavimo kritinę klaidą moteris padarė prieš devintą valandą ryto mieste, kai sankryžoje, paprašyta sukti į dešinę, pasuko į kairę ir atsidūrė priešpriešinio eismo juostoje. Jau tada moteris egzaminuotojo ėmė prašyti nežymėti šios klaidos.

„Važiuodama toliau, ji padarė dar tris kritines klaidas. Po egzamino sugrįžus į „Regitros“ teritorijoje esančią aikštelę, moteriai buvo pranešta, jog ji egzamino neišlaikė, nes iš viso padarė net keturias kritines klaidas. Ištraukusi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto