Bandymas užsiimti narkotikų kontrabanda klampina mažeikiškį

Neseniai iš įkalinimo įstaigos grįžusio mažeikiškio noras neteisėtai pasipelnyti vėl baigėsi kaltinamųjų suolu – jis kaltinamas neteisėta narkotinių medžiagų kontrabanda ir disponavimu dideliu jų kiekiu, turint tikslą platinti šias medžiagas.

Praėjusį penktadienį Šiaulių apygardos teismas paskelbė pertrauką baudžiamojoje byloje, kurioje Mažeikių rajone gyvenantis 63-ejų metų P. G. kaltinamas neteisėta narkotinių medžiagų kontrabanda, turint tikslą jas platinti. Ši pertrauka numatyta, kad proceso dalyviai pasiruoštų baigiamosioms kalboms.
Bylos duomenimis, nusikaltimas buvo padarytas 2019 m. lapkričio pabaigoje, kai Mažeikių rajono gyventojas P. G., būdamas Ispanijos Karalystėje, su tyrimo metu nenustatytu asmeniu susitarė, kad šis už 2000 eurų nupirks apie 2 kilogramus narkotinės medžiagos – kanapių ir jas atgabens į Mažeikius.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo: „Tų pačių metų pabaigoje brangus krovinys mikroautobusu buvo atvežtas į Lietuvą, į iš anksto sutartą vietą. Tą pačią dieną P. G. narkotikus parsivežė į savo namus ir paslėpė juos dujų baliono viduje įrengtoje slėptuvėje. Neilgai trukus, 2020 metų sausio 24 dieną, dalį kanapių mažeikiškis į skolą už 4 000 eurų pardavė vienam asmeniui, likusią dalį kanapių laikė paslėptą, kol narkotines medžiagas po kelių dienų per kratą jo namuose surado policijos pareigūnai.“
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto