Bažnyčios šventoriuje – ąžuoliukas šeimų gynimo maršui atminti

Ąžuoliuką sodino „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ aktyvistai
ir pritariantys šiam judėjimui. Autorės nuotr.

Antradienio vakarą prie senamiesčio bažnyčios susirinko nedidelis būrys „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjas palaikančių žmonių. Čia buvo sodinamas ąžuoliukas, skirtas įamžinti gegužės 15-ąją Vilniuje vykusį taikų protestą, kuriuo buvo ginamos tradicinės šeimos vertybės.

Pasodinus simbolinį ąžuoliuką, jį ir susirinkusiuosius palaimino Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas Gintaras Lengvinas. Šis kunigas prieš pusę mėnesio išlydėjo ir laimino išvykstančiuosius į protestą Vilniuje.
„Šeima yra pati didžiausia vertybė. Branginkime šalia esančiuosius, savo artimuosius, šeimą“, – po suteikto palaiminimo kalbėjo G. Lengvinas.
Šio susibūrimo tikslus komentavo ir „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ koordinatorius Mažeikių rajone Albinas Uikis. Jis pabrėžė, jog maršui atminti skirtas ąžuolas atspindi tautos stiprybę, jos kovą dėl savo vertybių.
„Šis ąžuolas – stiprybės simbolis. Lietuva išgyvena įdomų, pereinamąjį laikotarpį. Kaip augs, stiprės šis ąžuoliukas, taip stiprės ir mūsų tauta, kol taps tokia, kokia ji turi būti“, – mintimis dalijosi A. Uikis.
Tarp susirinkusiųjų sodinti ąžuoliuko buvo ir Seimo narė Laima Nagienė bei Romas Dambrauskas – šio judėjimo, palaikančio tradicines šeimos vertybes, himno autorius.

16 Atsakymų į “Bažnyčios šventoriuje – ąžuoliukas šeimų gynimo maršui atminti”

 1. to Va kloika tu parašė:

  Gal labiau tiktų: dieną „šeimas ginu“, naktį žmoną lupu :-)

 2. Va kloika tu parašė:

  Pašvinkę komunistai išversūriai šiandie raudonas rytoi spalvotas

 3. Patriotas parašė:

  Aš nepartinis, tai neturiu atidirbinėti popsinių rinkiminių programų (tame tarpe ir marš/siečių). Labai gerai pasakė, kad sutriko… dėl to, dėl ano… aš jums pasakysiu, kad mane trikdo neadekvačios įtartinų tipų kompanijos, kurios populizmo polkas šoka, va kas trikdo, nes nesuprantu kas iš kurio medžio iškrito, kad taip susitrenkė.. O jei apie realius nepatogumus, tai mane nemaloniai trikdo infliacija, mane trikdo alkoholizmas, mane trikdo švietimo sistema, kuri lavina ne sąmoningumą, o bukumą, kad vėliau kokie politikieriai ar populistai galėtų š….. įkišti žmonėm į smegenis ir taip valdytų minias, va kas mane trikdo…. ai dar trikdo Mažeikių neremontuotos duobės, trikdo nelogiškai tvarkomos gatvės su savo sumažėjusiomis proporcijomis, trikdo anksčiau laiko atidarytas viadukas, trukdo suknistas pėsčiųjų tiltas, trikdo apleisti Mažeikių pastatai, trikdo vietos vadukų susireikšminimai, trikdo dar daug, daug dalykų, bet juk kai kam geriau rėkti: GĖJAAAAAAAIIIII, SAUGOKITE ŠEIMAS!!!! nei spręst realias problemas… tuoj prasidės po to bėdų ieškojimas, kad orgijas daro ar nesantuokoje gyvena, nors jaučiu ir tų yra pas marsiečius

 4. Kas puola cha cha parašė:

  Šeimos, vaiku nepuola kol kas! Priemus Stambulo konvencija Genderizmo programos ateis i mokyklas.Turiu gyminiu gyvenanciu olandijoje ju dukra buvo sutrikusi kai mokykloje pradejo jai aiskinti kad ji gali buti berniukas .
  Neapsimeskit ponai konservatoriai ir liberalai kad šeima nebus puolama.Slikstu buvo klausytis
  senio Landsbergio sapalioniu kas ta šeima puola.

  1. Anonimas parašė:

   Kokias čia nesąmones rašinėjate. Jus gal pirma perskaitikyte tą Stambulo konvenciją, o paskui komentuokit. Ten nėra nė žodžio apie jūsų rašomus paistalus, tai konvencija ginanti moteris nuo smurto.

 5. Patriotas parašė:

  Kai kas neturi draugų, kai kas turi nepilnavertiškumo kompleksą, kai kam parapijoj trūksta žmonių, kai kas nenori maskės nešiot ar alergiškas skiepų adatoms, kai kam šizofrenija, kai kas serga vidurio amžiaus krize, kai kam senatvės marazmai, kai kas kraunasi politinį kapitalą, kai kas geriau ne kaimyną paprotins kaip tvarkingai gyventi, o piarinsis su vėjo malūnais – tai va, už tradicines vertybes…Maš/siečiai :DDDd juokiamės su visa šeima ir gimine, o kai dar pamatai fruktus gatvėje, tai tikrai suvoki, kad graudus realybės šou.. biški primena Darbo partijos laikus ir ledus iš malunsparnio ir bezdalus apie ufonautus

  1. Anonimas parašė:

   Labai taikliai pasakyta. O nuotrauka akivaizdus to įrodymas. Kai kuriuos joje užfiksuotus „gynėjus“ baisoka būtų vakara neapšviestoj gatvelėj susitikti.

 6. Hm parašė:

  O yra tokiu kurios nori permiegoti su dainininkais
  aktoriais ?Šeima nera vienos nakties nuotikis!

 7. Laima parašė:

  Šeima gražu, bet ką čia Dambrauskas veikia? Ponas Dambrauskai, ar Jūs turite šeimą? Užlipti ant moters pajodinėti, tai nereiškia šeima..

 8. Vaidas parašė:

  O tai gal galėtumėt man, nesusiprateliui paaiškint? Gyvenu su žmona jau 17 metų, sutariam idealiai, mano šeimos, vaikų niekas nepuola. O va kažkoks bebalsis fonograminis klounas, kelis kartus išsiskyręs, „gina“ šeimas nuo kažko? Atvirkščiai, nuo tokių klounų reikia gint moteris ir vaikus…..

  1. Vaidui parašė:

   O niekas jūsų neklaus, susirinks buduliai iš šios foto ir nuspręs, kad reikia ginti :-)

 9. ! parašė:

  Blogai kai tauta nebalsuoja uz tautines partijas.
  Gal dabar supras kad konservatoriai yra liberalai
  ir uz brukamas ES ir JAV negatyvias vertybes.
  Melas išsisklaidė toli Šimonytė ir G.Landsbergis
  nuo tradiciniu krikscionisku ir tautiniu vertybiu.O
  šie tautiečiai kurie čia susibure turetu su tautinemis partijomis eiti i rinkimus kur yra aiški
  ideologija.Na dar Valstieciai kurie atmeta antitautines vertybes.

 10. Tomas to tautietis parašė:

  Jei cia tautos ziedas, tai mes galutinai pasmerkti…Matysit, per sekancius rinkimus, bus nauja partija, kazkas panasaus i „Seimoms ginti“. Galimai bus ten ir Dambrauskas, begsit uz ji balsuot ir jei isrinksit ji, po poros meteliu vel lauks eilinis nusivylimas. Taip ir tampomes. Islenda burelis saumenu, norinciu pries pencija kasneli biudzeto lesu atsiriekt, o naivuoliai ant ju feikiniu idealu pasimauna……..

 11. Tautietis parašė:

  Pagarba šiems tautiečiams tai nacijos žiedas !
  Už šeima tauta ir valstybe !Tegul žemaitijos žeme užaugina daugiau tokiu pasišventusiu žmoniu ginančiu šeima ir tradicines vertybes.
  Tautos išlieka degraduojančios imperijos žlunga.

  1. Anonimas parašė:

   Kuo toliau nuo tokio „žiedo“. Išskirtinai „intelektualūs“ veidai :-)

 12. Skaitytoja parašė:

  Svetima gėda. Mažeikių gėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto