Bėgikai grįžo su apdovanojimais

Mažeikiškiai (iš kairės) Renata Stonytė, Kostas Akimovas ir Ieva Kuzaitė džiaugėsi ne tik laimėjimais, bet ir gera bėgimo atmosfera. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Antrus metus iš eilės organizuojamame bėgime „Plateliai 2015“ pasižymėjo ir Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai – trumpesnių distancijų bėgimuose mažeikiškiai pelnė dvi pirmąsias vietas.

Varžėsi keturiose distancijose

Antrus metus labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ bei Platelių universalus daugiafunkcis centras organizuoja bėgimą prie Platelių ežero.
Čia sportininkai varžosi keturiose distancijose – kilometro, pusketvirto kilometro, trylikos su puse bei dvidešimt dviejų su puse kilometro distancijose.
Šį kartą į varžybas susirinko per keturiasdešimt bėgikų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos bei Italijos.
„Jau pernai dalyvavome bėgime, visiems patiko šių varžybų organizacija, todėl mielu noru, savo iniciatyva nusprendėme į jas vykti ir šiemet. Tikslas pasiteisino – sportininkai susipažino su varžovais iš kitų šalių, išbandė jėgas ir, manau, sėkmingai – pelnytos prizinės vietos“, – apie bėgimą kalbėjo trenerė Jolanta Kriaučiūnienė.

Bėgimų rudenį netrūksta

Pirmąją vietą kilometro distancijoje tarp merginų iškovojo jau antrus metus lengvosios atletikos treniruotes lankanti Renata Stonytė, trečia šioje distancijoje liko Ieva Kuzaitė.
Trejus metus bėgimui jau paskyręs mažeikiškis Kostas Akimovas triumfavo pusketvirto kilometro bėgimo distancijoje tarp vaikinų.
„Organizatoriai pasistengė – visi bėgimo dalyviai gavo po atminimo dovanėlę, tad pralaimėjusiųjų kaip ir nebuvo. Manau, tai ne paskutinis bėgimas mano auklėtiniams šį rudenį – artimiausiu metu važiuosime į Papilę, kur vyks tradicinis bėgimas, planuose – bėgimas rugsėjo septynioliktąją Juodpelkio parke. Po to laukia įvairaus lygio šalies lengvosios atletikos varžybos“, – pasakojo  trenerė.
Šiuo metu Mažeikių sporto mokykloje lengvosios atletikos treniruotes lanko 24 moksleiviai, kurie treniruojasi ne tik bėgimo disciplinoje, bet ir šuoliuose į tolį ir aukštį.
Pasak trenerės, šiemet net ir penkiametis norėjo pradėti lankyti treniruotes, tačiau nuspręsta, kad jis dar turi bent kelerius metus palaukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto