Bėgimo maratone Rygoje – ir mažeikiškiai

Pirmą kartą maratoną išbėgo klubo atstovė Ernesta Saračinskienė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Būrys mažeikiškių bėgikų klubo „Penki kalnai“ atstovų dalyvavo keliasdešimt tūkstančių dalyvių sutraukusiame Rygos maratone. Maratoną bėgo ne tik mažeikiškiai vyrai – pirmą kartą šią distanciją įveikė ir klubo bėgikė.

Sekmadienį vykęs Rygos maratonas savo istoriją skaičiuoja trečią dešimtmetį – pirmą kartą jis surengtas 1991 metais. Šiame renginyje buvo varžomasi ne tik 42 kilometrų maratono distancijoje, bet ir 21, 10 ir 6 kilometrų bėgimuose.
Šiais metais Rygos maratone bėgo beveik 40 tūkst. bėgikų iš daugiau kaip 70-ies šalių. Mažeikiams jame atstovavo ir 13 bėgimo klubo „Penki kalnai“ atstovų.
„Šiame renginyje mažeikiškiai bėgikai dalyvauja jau seniai – kol nebuvo įkurtas klubas, savo iniciatyva važiuodavo pavieniai mūsų miesto atstovai. Aukštų vietų čia nesitikime, paprasčiausiai norintieji išbando savo jėgas, pabūna tokiame pasaulinio lygio renginyje, pabendrauja ir puikiai praleidžia laiką“, – pastebėjo bėgimo klubo vadovė Milda Zubavičienė.
Šių metų maratono distanciją iš mažeikiškių įveikė Saulius Vaitkus, Gintas Šlaustas ir Saulius Prielgauskas bei pirmą kartą maratoną išbėgo klubo atstovė Ernesta Saračinskienė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto