Bėglių skaičius gerokai padidėjo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių kelių policijos poskyrio pateikta devynių mėnesių statistika rodo, kad mūsų rajone eismo taisyklių pažeidėjų vis daugėja.
Pernai rajone buvo registruoti 2732 eismo pažeidimai, šiemet šis skaičius jau perkopė gerokai per tris tūkstančius – užfiksuoti 3178 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai.
Didžiąją jų dalį sudaro greičio mėgėjai (1413), vairuotojai ir keleiviai, nenaudojantys saugos diržų  (246) bei neblaivūs vairuotojai (164).
„Avaringumo atžvilgiu rugsėjis buvo vienas iš ramiausių šių metų mėnesių – poskyrio pareigūnai užfiksavo tik aštuoniolika avarijų, iš jų keturios – įskaitinės. Tragedijų išvengta, sužeisti penki žmonės. Džiugina tai, kad šie metai yra gerokai „švelnesni“ sunkių avarijų atžvilgiu – per devynis mėnesius žuvo keturi, buvo sužeisti 43 eismo dalyviai, kai tuo tarpu pernai žuvo šeši žmonės, o  sužeista trisdešimčia daugiau“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Viršininkui nerimą kelia nebent iš eismo įvykių vietos pasišalinusių vairuotojų skaičius. Šiemet tokių buvo 67. Policijai pavyko rasti tik 35 avarijas sukėlusius ir pabėgusius eismo dalyvius. Pernai šie skaičiai buvo atitinkamai 49 ir 36.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto