Bendradarbiauja kaimo mokyklos

Asmeninio albumo nuotr.

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinėje mokykloje vyko metodinis užsiėmimas-viktorina „Mokyklos takais“, kuriame, be šeimininkų, dalyvavo Užlieknės, Žemalės ir Balėnų pagrindinių mokyklų pradinių klasių mokiniai ir mokytojos.

Pristatė mokyklas

Renginį organizavusi pradinių klasių mokytoja Rasa Eišmontienė pasakojo, kad mokyklos, ypač kaimo, vis dar vangiai bendradarbiauja tarpusavyje, tad šiuo susitikimu ir buvo siekiama skatinti  bendradarbiavimą bei domėjimąsi savo ir kitų mokyklų veikla, tradicijomis, ugdyti mokinių kritinį mąstymą, kūrybiškumą.
Vaikai dainomis, eilėraščiais ir skaidrėmis pristatė savo mokyklas ir dalyvavo viktorinoje.

Surengė koncertą

Visos viktorinos užduotys buvo apie mokyklą, mokymąsi ir mokslą. Kiekviena komanda  turėjo savo išskirtinę emblemą. Vaikai sprendė kryžiažodį, minė mįsles, turėjo tinkamai užbaigti patarles, surašyti senų mokyklinių daiktų pavadinimus.
Apie tai, kokia mokykla buvo senovėje, įdomiai ir vaizdžiai papasakojo tautodailininkė, buvusi Tirkšlių mokyklos geografijos mokytoja Alma Krapauskienė. Dainomis ir šokiais svečius džiugino J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos dainavimo ir šokių būrelių vaikai.

Asmeninio albumo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto