Bendros šventės – paskata bendrauti

Asmeninio archyvo nuotrauka

Vasara – pats tinkamiausias metas laiką leisti gamtoje, bendraminčių, kaimynų būryje. Tuo įsitikinę 4 kilometrus į Šiaurės rytus nuo Tirkšlių nutolusio Voverių kaimo bendruomenės nariai. Jie neseniai surengė tradicinę šventę „Voverių gegužinė“.

Nori pažinoti kaimynus

Prieš devynerius metus įsteigtos Voverių kaimo bendruomenės pirmininkė Irena Daubarienė neabejoja – tokios sueigos žmonėms reikalingos. Pasak pašnekovės, faktas, kad renginyje dalyvavo šimtas voveriškių, kalba pats už save ir reiškia, jog pasibuvimo, bendravimo, pasidalijimo džiaugsmais ir rūpesčiais nėra per daug. Nors savo bendruomenės namų voveriškiai neturi, šiltuoju metų laiku išnaudoja palankius orus ir draugėn susiburia gryname ore.
„Pažįstame vieni kitus, todėl ir buriamės bendroms šventėms. Kita vertus, kaime atsiranda ir naujakurių. Laukiame ir jų, norime, kad atvyktų ir susipažintų“, – teiginį, kad šiais laikais bendravimui, pažintims su kaimynais žmonės neturi nei laiko, nei noro, paneigė I. Daubarienė.

Netrūko atrakcijų

Voverių kaimo vasaros šventės organizatoriai jos dalyviams šiemet buvo parengę įvairių atrakcijų. Voveriškiai galėjo išbandyti savo vikrumą estafetėse, tinklinio aikštelėje.
Stipriausi varžytuvių ir rungčių dalyviai, kaip ir privaloma rungtynėse, buvo apdovanoti.
Šiemet „Voverių gegužinės“ atidarymą papuošė ir savo atvykimu nudžiugino Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Sedos skyriaus pučiamųjų instrumentų orkestras „Griaustinis“, kuriam vadovauja Kęstutis Dvaržeckis.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto