Bendruomenės jau gyvena pasiruošimu Kalėdoms

Į susitikimą atėjusios Purvėnų kaimo gyventojos džiaugėsi „Santarvės“ atvykimu – esą buvo dar viena proga išeiti iš namų. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Santarvė“, tęsdama savo išvykų į kaimą ciklą, antradienį lankėsi Auksūdyje, Laižuvoje ir Purvėnuose. Į susitikimą gyventojai atėjo išsakyti ne tik savo bėdų, bet ir pasidalinti tuo, kuo gyvena, pabendrauti.
Visur jautėsi artėjančių Kalėdų dvasia – bendruomenės jau kuria scenarijus, kaip pasitikti šią šventę, kai kur jau verda puošybos darbai.

Pagrindinė problema – kelias

Savo kelionę pradėjome nuo Auksūdžio. Nuvykę į daugiafunkcinį centrą, kur turėjo įvykti susitikimas su vietos gyventojais, nesulaukę nė vieno žmogaus, iš pradžių pasijutome nejaukiai… Kilo visokiausių klausimų: ar čia neskaitomas mūsų laikraštis, ar gyventojai savo problemų nenori patikėti „Santarvei“. Ko gero, taip nusprendėme. Kam tie tarpininkai, jei Auksūdyje gyvena pats Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Daugiafunkcinio centro direktorė ir bendruomenės pirmininkė Ingrida Braziulienė atmetė mūsų įtarimus – esą gyventojai jai patikėję išsakyti didžiausią bendruomenės bėdą – prastai valomas, nebarstomas kelias į Mažeikius.
Aktyvios bendruomenės pirmininkės spręsti šią problemą ne kartą prašė ir Laižuvos gyventojai.
„Esu mažas žmogus, nieko negaliu padaryti. Kelininkai vadovaujasi savo taisyklėmis, kurios mums nepalankios“, – situaciją komentavo bendruomenės pirmininkė.
Mums lankantis Laižuvoje, gyventojai, kaip ir jų kaimynai, pagrindinę bėdą taip pat įvardijo žiemą prastai prižiūrimą kelią.
„Kelininkų atsakymas – mažas intensyvumas. Gal kažkada toks ir buvo, bet situacija keičiasi. Kiek žmonių savo automobiliais važinėja į darbą Mažeikiuose ir atvirkščiai, vaikai geltonuoju autobusiuku vežami į mokyklą, kyla pavojus ir jų saugumui“, – piktinosi laižuviškiai.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Bendruomenės jau gyvena pasiruošimu Kalėdoms”

  1. Marcijona, pencininkė parašė:

    Pritariu Vincui. Aš irgi po egle stengiuosi pridėti daug daug butelių. Ir tada visi davolni džiaugiasi Kalėdų šventėmis.

  2. Vincas, bedarbis parašė:

    Gavau pašalpą ir Kalėdoms nupirkau 5 butelius degtinės. Didelė tikimybė, kad ją su draugais iki Kalėdų sutvarkysime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto