Bendruomenės kviečia švęsti Jonines

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Židikų seniūnija
Birželio 22 dieną 18.30 val. Joninių švenčių proga Pikelių kultūros namuose organizuojamas susitikimas su Skuodo rajono tautodailininkais. Rengiamas siuvinėtojo kryželiu Antano Petrausko darbų, Skuodo rajono tautodailininkų sąjungos vadovės karpinių parodų atidarymas. Edukacinės programos „Darbu ir triūsu graži Lietuva mūsų“ pristatymas. Norintys siuvinėti ar karpyti turės progą pasimokyti iš tautodailininkų, bus pristatyta moterų klubo mezginių kolekcija. Susitikimo dalyviai galės komponuoti magiškas Joninių puokštes.

Reivyčių seniūnija
Birželio 22 dieną18 valandą Urvikių miestelio kultūros centro aikštėje rengiamos Joninės ir Vestuvių muzikantų festivalis 2012. Net devynios vestuvių muzikantų grupės iš visos Žemaitijos – Šiaulių, Akmenės, Telšių ir Mažeikių, gros, dainuos ir visus linksmins. Šventės metu Susirinkusiųjų į šventę laukia įvairiausios Joninių ir vestuvių pramogos, žaidimai, prizai. Visos šventės metu skambės grupės „Nemuno krantai“ muzika.

Mažeikių apylinkės seniūnija
Birželio 23 dieną 14 valandą Bugenių bendruomenės namų kieme organizuojama Joninių šventė. Koncertuos estrados dainininkė Vitalija Katunskytė. 15.30 val. Ruzgų pagrindinės mokyklos etnografijos būrelis parodys mini spektaklį Joninių tema. 18 valandą linksmins kaimo kapela „Subatvakaris“ iš Tirkšlių. Gerą muziką susirinkusiems garantuoja kaimo muzikantas Saulius Kateiva. 23–24 valandą  bus kuriamas Joninių laužas, norintys eis prie Šerkšnės upės plukdyti vainikų su žvakutėmis.

Šerkšnėnų seniūnija
Birželio 23 dieną 19 valandą Plinkšėse, prie ežero (pagrindinis paplūdimys) rengiama Joninių šventė. Koncertuos Šerkšnėnų kultūros centro moterų ansambliai „Šerkšna“ bei  Plinkšių „Svaja“. Vyks muzikinis vaikų ir jaunimo pasirodymas. 21–22 val. Neptūnas, su savo undinėmis išplaukęs iš ežero, pagerbs į šventę susirinkusius Jonus.
Šventės metu numatomos įvairios varžybos bei pramogos. Vėliau – gegužinė iki paryčių.

Laižuvos seniūnija
Birželio 23 dieną 18 valandą Laižuvos poilsiavietėje prie Vadaksties upės vyks Joninių šventė. Renginys prasidės futbolo bei krepšinio varžybomis, estafetėmis patiems mažiausiems dalyviams. Koncertuos Laižuvos kultūros centro moterų ansamblis bei mergaičių ansamblis „Ramunėlės“. 20–21 val. bus prisiminti ir išradingai pagerbti Jonai. 24 valandą bus kuriamas Joninių laužas. Iki 2 valandos nakties šėls gegužinė.

Viekšnių seniūnija
Birželio 23 dieną 20 val. Juodeikių pušyne, Viekšniuose, vyks „Joninės 2012“. Programoje numatytas Radviliškio rajono liaudiškos kapelos „Šeduvos bernai“ nuotaikingas pasirodymas. Gerą nuotaiką visiems dovanos dainininkas Simonas Donskovas su šokėjomis. Susirinkusiuosius linksmins televizijos projekto „Kelias į Žvaigždes“ dalyvis Dūmas ir šou nugalėtojas Anatolijus. Ne tik jaunimą, bet ir visus norinčius pasiausti prie Joninių laužo kvies DJ Dalgis.

3 Atsakymai į “Bendruomenės kviečia švęsti Jonines”

  1. As parašė:

    Bugeniuose viską organizuoja bendruomenė,kuri yra šauni ir veikli, sėkme tarybai,kt renginiuose ;)

  2. parašė:

    Kai bendruomenė gaus atlyginimus už savo atliktus darbus, kaip kad Jūs, tai bendruomenės mažiau šnekės, o daugiau dirbs. O švenčių organizavimas -tiesioginė kultūros darbuotojų pareiga, už tai Jums mokami atlyginimai iš surinktų mokesčių mokesčių mokėtojų lėšų.

  3. Grega parašė:

    Viekšniuose Jonines organizuoja ir praveda Viekšnių kultūros centras. Viekšnių bendruomenė tik daug kalba, bet yra labai pasyvi ir neveikli. Kodėl bendruomenės realiai negali suorganizuoti ? Ar kas trukdo? Kalbėt yra lengviausia….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto