Bendruomeninio centro globotiniai šokdina pareigūnus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paauglių pasišalinimas iš globos įstaigos jau tapo savotiška epidemija – antradienį net penki globotiniai negrįžo į Bendruomeninį pagalbos vaikams centrą.

Paskelbta penkių paauglių paieška

Antradienį policija sulaukė dviejų pranešimų iš Laisvės gatvėje įsikūrusio Bendruomeninio pagalbos vaikams centro. Kreiptasi dėl auklėtinių paieškos.
Apie pusę aštuonių ryto iš centro išėjo ir negrįžo trys nepilnametės – dvi 16-metės ir viena 15-metė. Apie pusę keturių po pietų dingo dar du globotiniai – iš centro išėjo ir negrįžo 17-metė ir 15-metis.
Pareigūnų teigimu, šie nepilnamečiai iš globos įstaigos išeina nebe pirmą kartą, tačiau tokio masiško pasišalinimo jau senokai nėra buvę. Vasario 1 d. iš centro išėjo penkiolikmetė, globotinių paieškos sausį skelbtos keturis kartus.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Bendruomeninio centro globotiniai šokdina pareigūnus”

 1. Komentaras parašė:

  O aš siūlyčiau visiems protinguoliams ir žinantiems kad tiems vaikams labai blogai globos namuose ateiti pasavanoriauti nors savaitei. Pakalbėti, pamoralizuoti jiems, paauklėti, matysite, kas išeis. Pamatysite kas ir kaip yra, Po tos savaitės jau jūs bėgsite iš ten nuo tų vaikų.

 2. keista parašė:

  straipsnio antraštė “šokdina pareigūnus”. Taip, šie vaikai turi problemų, bet institucijų pareiga ir yra padėti jiems. Kodėl jie bėga? Kodėl bėga ne visi? O ką turi veikti tada policija, jei ne padėti visuomenei? “nešokdinti” įstaigų? Tai kam jos reikalingos? Tik mokėti algas darbuotojams, o ne atlikti pareigas, kurioms šios įstaigos ir sukurtos

 3. o norėtumėte, kad jie būtų šilkiniai? parašė:

  100 ir 1 bėda. O centro darbuotojams matyt atrodo ir 1001 bėda.

 4. Ne tas pats parašė:

  Gal vertètų jau ir Vilniaus valdžiai pasidomėti, kaip ten gyvena tie vaikai, kodėl jie priversti masiškai bėgt iš ten?

 5. BRR parašė:

  PASIVADALOS IR GRIS,KO CIA PERGYVENAT. TAI GLOBOS NAMAMS VAIKU TEISES NEGALIOJA, JU NIEKS NEBAUDZIA?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto