Bendruomenių pirmininkams ir seniūnaičiams žadama kompensacija

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ketvirtadienį seniūnai, bendruomenių pirmininkai ir seniūnaičiai susitiko su rajono vadovais, Savivaldybės administracijos atstovais. Jiems buvo pristatytos veiklos kryptis, įgyvendinami projektai, tartasi dėl geresnio bendradarbiavimo. Geriausia žinia buvo ta: jeigu politikai pritars, visuomeniniais pagrindais dirbantys bendruomenių pirmininkai ir seniūnaičiai būtiniausioms išlaidoms kas mėnesį gaus po dvidešimt eurų.

Aptarė projektų finansavimą

Bendruomenių atstovai išgirdo apie vietinės veiklos grupių finansavimo pasikeitimus, strategiją. Šiais metais 75 procentai jo skirta verslui ir tik 25 procentai kaimo atnaujinimui. Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės pirmininkė Loreta Rubežienė  bendruomenes paragino galvoti apie paslaugų kūrimą, nes tokiems projektams bus skirta pirmenybė.
Kaimo bendruomenių, seniūnijų ir seniūnaitijų bendradarbiavimą kuruojanti vicemerė Irena Macijauskienė informavo, kad pirmadienį įvyko Sveikatos rėmimo specialiųjų programų svarstymas. 25 tūkstančiai eurų skirta treniruokliams įsirengti Sedoje ir 10 tūkstančių eurų – Tirkšliuose. Po šios informacijos paskelbimo salėje kilo sujudimas. Vicemerė nuramino: per ketverius metus ir kitos seniūnijos sulauks šiuo metu madingos laisvalaikio praleidimo ir sporto priemonės.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Bendruomenių pirmininkams ir seniūnaičiams žadama kompensacija”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    mažai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto