„Berželio“ bendruomenė prisideda prie aplinkos tausojimo

Nuotr. iš darželio archyvo

Pavasaris įpareigoja kiekvieną savo darbais prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Visi turėtume pagalvoti apie mūsų planetą: tausoti išteklius, spręsti ekologines problemas, palaikyti tvaresnę aplinką, išsaugoti geresnį Pasaulį mūsų vaikams.
Lopšelio-darželio „Berželis“ ugdytiniai minėdami Žemės dieną iškėlė sau tikslą – atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, jos grožį ir funkcionalumą, skatinti kiekvieną prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.
Visus metus mus džiugino darželio teritorijoje augančių smilgų plevenantis lengvumas, o pavasarį nutarėme jas panaudoti kitiems tikslams – vaikų kūrybai. Visi kartu sukūrėme kompoziciją „Saulė – Žemei“, kuri džiugino ne vieno praeivio akį.
Lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė įžvelgia dar vieną ekologinę problemą – besaikį plastiko naudojimą buityje. Pastaruoju metu ypač sparčiai auga plastikinių maišelių vartojimas, tačiau įpročių keitimas ir paprasti sprendimo būdai gali gerokai sumažinti išmetamo plastiko kiekį. Įstaigos bendruomenė inicijavo respublikinę akciją „Plastikui – NE“, kurio tikslas – įkvėpti žmones gyventi kitaip: mažiau vartoti, stabdyti greitąją madą ir visais įmanomais būdais lengvinti mūsų Žemės naštą, pasakyti plastikui NE! Daugkartiniai maišeliai vaisiams ir daržovėms – tai plastikinių alternatyva, kuriuos ne tik patogu naudoti daugelį metų, bet ir galima skalbti, patogu atsiskaityti kasoje.

Nuotr. iš darželio archyvo

Aktyviems tėveliams ir bendruomenei susitelkus, darome didelius ir tikrus darbus. Tikimės, kad savo geru pavyzdžiu išugdysime sąmoningą ir atsakingą jaunąją kartą. Mažieji mūsų ugdytiniai – tai mūsų planetos ateitis ir likimas. Kiek įdėsime į savo vaikus, tiek jie galės skleisti gėrį, sąmoningai mylėti gamtą, rūpintis aplinka ir spręsti ekologines problemas.
Raginame ir skaitytojus mažais darbais prisidėti prie tvaraus gyvenimo kūrimo, nes tai mūsų Žemė ir mes norime, kad ji būtų ne tik graži, bet ir švari.
Informavo lopšelio-darželio „Berželis“ bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto