„Berželyje“ – atvirų durų diena

 

Nuotr. iš darželio archyvo

Tėvų dalyvavimas vaikų ugdymo įstaigos veikloje yra labai svarbus. Jie pripažįstami tiesioginiais ugdymo proceso dalyviais, drauge su pedagogais sprendžiančiais vaiko ugdymo turinio, rezultatų vertinimo klausimus.
Atvirų durų diena – tai proga tėvams dalyvauti grupės gyvenime, pamatyti, kokia yra vaikų dienotvarkė, ką jie veikia darželyje, kaip bendrauja su draugais. Aktyvus tėvų dalyvavimas vaikų ugdyme, darželyje organizuojamuose renginiuose, akcijose teigiamai motyvuoja vaikus įsitraukti į ugdymo(si) procesą, skatina pasitikėjimą savimi, būti aktyvesniems, smalsesniems, šiltėja santykiai tarp vaikų, pedagogų ir tėvų. Be to, tai turi įtakos sėkmingam ugdymuisi ikimokyklinėje įstaigoje.
Lopšelio-darželio „Berželis“ M. Montessori ugdymo metodo grupės „Kodėlčiukai“ vaikai džiaugėsi savo svečiais – aktyviomis mamytėmis ir močiutėmis, kurios noriai įsijungė į grupėje organizuojamą veiklą, žaidė kartu su vaikais, dalijosi įvairiomis mintimis. Buvo smagu kartu dalyvauti ir muzikinio ugdymo veikloje. Buvimas kartu su vaikais jiems svarbioje aplinkoje tėvams padeda geriau pažinti savo vaikus.
S. NOVOGRECKIENĖ
Lopšelio-darželio „Berželis“ auklėtoja

Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto