Bibliotekoje apdovanoti skaitymo iššūkio dalyviai

Autorės nuotr.

Šiemet minint Žemaitijos metus, Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka metė savo lankytojams iššūkį ir paskelbė skaitymo skatinimo akciją „Būk Žemaitijos istorijos, kultūros ir literatūros žinovu!“.
Ketvirtadienio vakarą bibliotekoje buvo apdovanoti aktyviausi, kantriausi šios akcijos dalyviai, atlikę visas akcijos organizatorių pateiktas užduotis.

Viešosios bibliotekos darbuotojai skaityti mėgstantiems ir bibliotekoje besilankantiems Mažeikių miesto ir rajono gyventojams skaitymo iššūkį metė jau ne pirmą kartą.
Pernai, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, bibliotekos bei jos filialų lankytojai buvo kviečiami dalyvauti iššūkyje „Šimtas knygų – Lietuvos šimtmečiui“.
Šiemet nuo kovo iki lapkričio vidurio vyko kita knygų skaitymo skatinimo akcija, pavadinta „Būk Žemaitijos istorijos, kultūros ir literatūros žinovu!“.
„Akcija pavyko. Ir praėjusiais, ir šiais metais skaitytojai buvo aktyvūs. Šiandien norime padėkoti tiems, kurie įveikė visas mūsų parengtas užduotis ir atnešė į bibliotekas užpildytus lankstinukus apie perskaitytas knygas“, – kalbėjo Mažeikių viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė.

Autorės nuotr.

Skaitytojai buvo kviečiami perskaityti Žemaitijoje gimusio rašytojo romaną, knygą, kurios pavadinime būtų koks nors Žemaitijos vietovardis. Žmonės buvo raginami perskaityti biografinę knygą apie žymų žemaitį ir panašiai. Iš viso buvo suformuluota 10 užduočių.
Šiuos lankstinukus pasiėmė ir taip norą dalyvauti akcijoje išreiškė iš viso 87 Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose knygas pasiimantys skaitytojai. Iššūkį įveikė – užpildytus lankstinukus bibliotekai iki lapkričio 15 dienos pateikė 40 skaitytojų.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto