Bibliotekoje – popietė „Mano pirmoji knyga“

Nuotrauka Emilijos Muravjovaitės

Ukrinų pagrindinės mokyklos pradinių klasių vaikai dalyvavo literatūrinėje popietėje „Mano pirmoji knyga“, skirtoje Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.
Lietuvoje Tarptautinė vaikų knygos diena minima 24-ąjį kartą. IBBY organizacijos iniciatyva ši diena nuo 1967 m. švenčiama kasmet balandžio 2-ąją – H. Ch. Anderseno gimimo dieną.
Popietės metu buvo demonstruojamos skaidrės apie garsiausio pasakininko – Hanso Christiano Anderseno gyvenimą, jo kūrybą. Į biblioteką vaikai atėjo nešini savo pirmosiomis knygutėmis, kurias gražiai pristatė. Bibliotekininkė taip pat supažindino su savo pirmąja perskaityta knyga – Č. Torsono „Kikas“. Gražios leidinio iliustracijos labai patiko pirmos klasės berniukams ir jie panoro perskaityti šį kūrinėlį.
Po pirmųjų knygučių pristatymo ir aptarimo buvo apdovanota 2015 metais daugiausiai knygų bibliotekoje perskaičiusi ketvirtos klasės mokinė Evelina Pučkorževičiūtė. Jai padovanota prisiminimo dovanėlė – knyga ir pakabutis, o visiems pristačiusiems knygeles – magnetukai ir knygų skirtukai.
Šiuolaikiniai vaikai, nors ir rečiau, bet vis dar bendrauja su knyga. O pirmoji jų perskaityta knyga ir išliks pirmąja visą gyvenimą.
Valda MURAVJOVIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė
Nuotraukos Emilijos Muravjovaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto