„Bitutėje“ – judri ir smagi savaitė

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Kaip ir kiekvienais metais, Mažeikių lopšelis-darželis ,,Bitutė“ dalyvavo Europos judumo savaitėje, kurios tikslas – skatinti vaikus, bendruomenę daugiau judėti, rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Šių metų iniciatyvos tema – „Taupykime energijos išteklius“.

Visą savaitę „Bitutėje“ nutarėme netaupyti vienintelės energijos – judesio ir gerų emocijų.

Pirmadienį „Bitutės“ judumo savaitę pradėjome šokdami įvairius šokius – nuo šiuolaikinių iki  liaudiškų. Antradienis buvo paskelbtas Estafečių diena. Vaikai įveikė kliūčių ruožus, išmėgino rankos taiklumą, žaidė futboliuką. Intensyviai judėdami jie patyrė daug teigiamų emocijų.

Trečiadienį sporto salėje vyko jogos mankštos ir mankštos su Gimnic kamuoliais. Vaikai mokėsi klasikinės jogos pradmenų, stiprino kūną, lavino lankstumą, stengėsi įvaldyti emocinę pusiausvyrą.

Ketvirtadienį buvo organizuotas „Bitutės“ šeimų bėgimas – smagus, nuotaikingas renginys darbo dienai baigiantis, kai Šeimų eisena: vaikai su savo tėveliais, kitais artimaisiais – patraukė į Sodų pagrindinės mokyklos stadioną.

Nors renginys prasidėjo po darbo, kad jame galėtų dalyvauti tėveliai, visiems užteko ir noro, ir jėgų pasportuoti. Šios dienos veiklos ne vienam įrodė, kad judėjimas, sportas yra smagus užsiėmimas, ypač kai tave palaiko ir drauge sportuoja visa šeima.

„Bitutės“ judumo savaitė finišavo penktadienį – Dieną be automobilio. Darželio kiemą užpildė dviračiai, paspirtukai, tik ne mašinos.

Europos judumo savaitei „Bitutėje“ pasibaigus, jos dalyviai už aktyvumą buvo įvertinti padėkomis, gaivinosi rėmėjų dovanotu vandeniu ,,Tichė“. Ir visi sutarė, kad svarbiausia – geros emocijos, judėjimas, buvimas kartu.
Daiva JUŠKIENĖ,
judesio korekcijos specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto