„Bitutėje“ susitiko buvę kolegos

Ritos NORVILIENĖS nuotr.

Lopšelyje-darželyje „Bitutė“ įvyko dabartinių ir buvusių įstaigos darbuotojų susitikimas. Į popietę susirinko anksčiau įstaigoje dirbę, o dabar senjorais ir senjoromis tapę mažeikiškiai. 

Direktorė Asta Samoškienė svečiams aprodė lopšelį-darželį, o paskui visus pakvietė į salę jaukiai pasisėdėti ir pasimėgauti vaikų parengta programėle.
„Džiugu, kad mus visus prieš didžiąsias metų šventes pakvietė pabūti su kolektyvu, sudarė galimybę pabendrauti su buvusiais bendradarbiais“, – senjorų nuotaikas apibendrino ilgametė „Bitutės“ vadovė Elvyra Kučkienė. Ir pridūrė: šitoks dėmesys ypač malonus, kai žinai, jog nemažai kolektyvų ir jų vadovų buvusiuosius linkę pamiršti, vadovaujasi nuostata – kas buvo, tas jau buvo…

Ritos NORVILIENĖS nuotr.

Tą dieną liūdnoms mintims nebuvo vietos. Buvę kolegos džiaugėsi pokyčiais: per pastaruosius kelerius metus darželis labai pasikeitė, buvo įgyvendinti net keli europiniai projektai, atnaujintos grupės, salė, darbuotojų kabinetai, rūsyje įrengtos patalpos judesio korekcijos užsiėmimams ir kitoms reikmėms, šį rudenį atidarytas druskų kambarys.
Smagiame būryje laikas neprailgo, prie kavos ar arbatos puodelio buvo apie ką pasišnekėti. Tad, kaip teigė „Bitutės“ direktorė Asta Samoškienė, pavykusį pirmąjį bandymą reikėtų padaryti kasmetine tradicija.
Kolegų susitikimą lopšelis-darželis surengė prisidėdamas prie visuomeninės akcijos „Sušildykim sielas“.
„Mes pagalvojome, kad tos šilumos galbūt labiausiai pasiilgsta buvę bendradarbiai, kurie „Bitutėje“ praleido ne vienus metus – kai kurie lopšelyje-darželyje dirbo nuo pat jo įsikūrimo. Ir iš tiesų – žmonių nuotaika, tai, kaip jie džiaugėsi ir dėkojo, mums parodė, jog žengėme gerą pirmą žingsnį. Ir aš manau, kad bus dar ir antras, ir trečias“, – sakė A. Samoškienė.

Ritos NORVILIENĖS nuotr.

2 Atsakymai į “„Bitutėje“ susitiko buvę kolegos”

  1. vita parašė:

    kaip šaunu,gražiai pavydžiu šiam kolektyvui….

  2. Buvusi darbuotoja parašė:

    Šaunus darželis,šauni dabartinė vedėja Asta :) Geri prisiminimai ir apie buvusią vedėją E.Kučkienę.Gražių ateinančių švenčių,tikėjimo bei vilties ,Jums,mielos vedėjos ir visam šauniam kolektyvui !!!:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto