Biudžetinėms įstaigoms atstatomas sumažintas finansavimas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono biudžetininkų situacija gerėja, atstatomos metų pradžioje sumažintos lėšos. Praėjusią savaitę vykusiame Tarybos posėdyje tikslinant biudžetą, tam nukreipta 1,8 mln. eurų.
Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė pastebėjo, kad biudžeto apimtys didėja ne tik dėl papildomų dotacijų, bet ir dėl neblogai surenkamų pajamų.

Vasario mėnesį patvirtintas rajono biudžetas dėl teisės aktų pasikeitimų arba dėl papildomai gautų lėšų koreguojamas ne pirmą kartą. Šį kartą jo apimtis padidinta net 3 mln. 105 tūkst. eurų.
Iš jų beveik 360 tūkst. eurų sudaro lėšos, skirtos valstybės deleguotoms funkcijoms vykdyti.
Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja J. Balvočienė, politikams pristatydama pakeitimus, paaiškino, kad gautos papildomos dotacijos yra susijusios su teisės aktais, priimtais socialinės apsaugos ir darbo ministro. 320 tūkst. eurų dotacijų skiriama socialinėms paslaugoms apmokėti, 39 tūkst. eurų – socialinėms išmokoms ir kompensacijoms.
Nuo liepos pirmos dienos didėja socialinių darbuotojų atlyginimai. Pareiginės algos pastoviajai daliai didinti papildomai skirta 56 tūkst. eurų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Biudžetinėms įstaigoms atstatomas sumažintas finansavimas”

  1. super naujiena pinigų taškytojams parašė:

    galės priedus, viršvalandžius, pavojingas sąlygas, viską koreaguoti. Gi persidirba. Daugiau kaip pusę jų verkiančių ,kad mažas atlyginimas, kad gauna pašalpą, bet sėdi prilipę prie kėdės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto