Bugenių vaikų dienos centro tikslas – suvienyti ne tik vaikus

Pasak Jolitos Butkienės, mažų, ne miestuose įsikūrusių nevyriausybinių organizacijų indėlis į visuomenės švietimą, socialinių įgūdžių gerinimą šiandien Lietuvoje nepakankamai vertinamas. Autorės nuotr.

Bugeniuose beveik pustrečių metų veikia Vaikų dienos centras-viešoji įstaiga „Būk su manimi“.
Šios įstaigos direktorė Jolita Butkienė ir vadovė veikloms Almantė Karpienė pasidalijo ir džiaugsmais, ir rūpesčiais, su kuriais susiduria įgyvendindamos įvairias veiklas, bendrystei telkdamos kaime gyvenančius vaikus ir suaugusiuosius.

Bugenių vaikų dienos centro-viešosios įstaigos „Būk su manimi“ profilyje socialiniame tinkle „Facebook“ – nemažai informacijos apie tai, ką drauge veikia centrą lankantys vaikai.
Vien šią savaitę jie susitiko su Mažeikių visuomenės sveikatos centro specialiste ir dalyvavo edukacijoje apie higieną.
Ketvirtadienį centre lankėsi Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai ir su bugeniškiais bendravo apie svarbius ir visais metų laikais aktualius dalykus – saugų elgesį su ugnimi, apie tai, kaip elgtis, kad maudynės įvairiuose vandens telkiniuose nesibaigtų nelaime.
Šeštadienį vaikai ir jų vadovės ruošiasi į pažintinį žygį po Bugenių apylinkes. Anksčiau centre lankėsi Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Mažeikių poskyrio štabo seržantas, savanoriškos krašto apsaugos tarnybos savanoriai ir papasakojo įdomybių apie kario tarnybą.
Centrą lankantys Bugeniuose ir aplinkiniuose kaimuose gyvenantys vaikai vienos geranoriškos bugeniškės žemės sklypelyje turi daržovių lysvę, kurią patys prižiūri.
Ir tai tik keli pavyzdžiai iš daugelio apie tai, kas vyksta įstaigoje „Būk su manimi“.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto