Buknaičių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas vaikams

Nuotrauka iš bibliotekos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Buknaičių filiale vyko edukacinis užsiėmimas vaikams „Gražiausi žiedai Mamai“. Edukacinį užsiėmimą vedė buknaitiškė Neringa Baranauskienė.
Užsiėmimo vadovė mokė vaikučius, kaip iš popieriaus pasigaminti gėles, kad Motinos dienos proga galėtų jomis nudžiuginti savo mamas. Vaikai turėjo nemažai veiklos: karpė popierių, klijavo ir ant kotelio formavo patį gražiausią gėlės žiedą. Mažieji dirbo atsakingai, su didžiule meile ir noru. Savo pagamintomis gėlėmis jie labai džiaugėsi ir dėkojo vadovei. Gražiausiais žiedais, gražiausiais žodžiais vaikučiai sveikins savo mamas.
Buknaitiškė N. Baranauskienė laisvalaikiu mėgsta kryželiu siuvinėti paveikslus, siuva vaikams žaislus. Gėlių gaminimu ji susidomėjo prieš dvejus metus. Iš krepinio popieriaus pagamintas gėles galima padovanoti savo artimiesiems, draugams bei jaukiai, spalvingai papuošti aplinką renginių ar švenčių metu.
Bibliotekininkė dėkojo N. Baranauskienei už paramą ir pravestą edukacinį užsiėmimą. Už pagalbą padėkota Indrei Pukalo, Daivai Mažonienei. Renginys buvo naudingas – įgijome žinių, vaikučiai paruošė mamoms staigmenėlę ir visi maloniai pabendravome.
Valerija BENIUŠIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Buknaičių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Nuotrauka iš bibliotekos archyvo

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto