Buknaitiškiai „draugauja“ su popieriumi

Projektas bus pristatytas visuomenei vasaros šventės metu. Aldonos BUDŽIENĖS nuotr.

Urvikių kultūros centro, Buknaičių kaimo kultūros namuose vykdomas vaikų ir jaunimo projektas „Atrask save, pažink draugus“.

Projektą, finansuojamą iš Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto, skirto kultūriniams projektams finansuoti, kuruoja Buknaičių kultūrinės veiklos organizatorė Aldona Budžienė. Šia veikla siekiama užimti vaikų ir jaunimo laisvalaikį, ugdyti jų savarankiškumą, kūrybiškumą ir saviraišką per meną, derinti pasyvų užimtumą su aktyvia veikla, mažinti socialinę atskirtį. „Stengiamės projekto dalyviams suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, džiaugsmo, norą bendrauti, bendrai ir prasmingai leisti laisvalaikį“, – teigė A. Budžienė.
Per užsiėmimus vaikai „draugauja“ su popieriumi: mokosi popieriaus lankstymo meno – origamio paslapčių, karpinių ir aplikacijų iš popieriaus skiautelių subtilybių.
Projektas bus pristatytas visuomenei vasaros šventės metu.

4 Atsakymai į “Buknaitiškiai „draugauja“ su popieriumi”

 1. tam to klausimas parašė:

  Taigi argi nematote,kad tas trečiasis nieko nedaro?Dirba tik 2 ….:)))))))))))))

 2. skaitytoja parašė:

  Vistiek kažkam širdį spaudžia, kad kažkas dirba užsiima su jūsų vaikais, moko juos, bendrauja su jais ko tėveliai dažniausiai pamiršta tai daryti.Reikia tokiais darbuotojais didžiuotis, o ne pažiūrėjus į nuotrauką tuoj smerkti. O prie stalo kaip jums atrodo kiek galima susėsti? Ar nesimato, kad vaikai užsiėmę, tikriausiai specialiai nepozuoja, kaip Jums atrodo. Linkėčiau Jums užsiimti tuo pačiu ir nesmerkti kitų.

 3. to klausimas parašė:

  Ar Jūs nematote, kad vaikai ne du, o trys :) Įdomu kiek lėšų skirta ir kokia nauda jos duos tiems 3 vaikams. Ar čia didesnė nauda bus projekto koordinatoriams?

 4. klausimas parašė:

  projekto lėšos skirtos 2 vaikams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto