Buknaitiškiai susirinko pabūti visi kartu

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=555 template=caption]Ketvirtadienio pavakarę Buknaičių kaimo gyventojai susirinko į naujajame parke pirmą kartą surengtą šventę „Pabūkime kartu… AJE“.

Svečiuojasi baikeriai

Pirmasis šventės akordas – AJE, arba atviros jaunimo erdvės pristatymas Buknaičių bendruomenės namuose. Čia jaunimas leisti laiką ir gerinti sveikatą gali su treniruokliais, kilnodami štangą, mindami dviračius ir žaisdami tenisą ar biliardą.
Į šventės atidarymą prie naujosios parko estrados pasveikinti buknaitiškių atburzgė Žemaitijos motociklininkų klubo baikeriai.

Linksmybės vaikams ir suaugusiesiems

Per šventę Buknaičiuose gausu muzikos ir dainų: čia šį vakarą groja svečiai iš tolimojo Vilkaviškio – grupė „Antikvaras“, telšiškių „Red band“, „Už kūtės“ iš Akmenės bei keturios Mažeikių grupės: „Vakaras“, „Po stogu“, „Ameba“ bei „Top šov“.
Vaikus džiugina spalvingasis „Burbuliatorius“ ir batutai. Susirinkusiųjų laukia Urvikių kultūros centro staigmenos, dangaus žibintų ir fejerverkų fiesta. O baigsis šventė – gegužine su Urvikių muzikantais.

19 Atsakymų į “Buknaitiškiai susirinko pabūti visi kartu”

 1. Skaistutė parašė:

  Vien grupės pavadinimas „Už kūtės“ daug ką pasako.

 2. Šventės dalyvi Jonai parašė:

  Nepradėkime lyginti Londoną su Buknaičiais. Vykite į Vilnių, pabuvokite “panašioje šventėje” ir tada lyginkite. Lyginsite bent jau sostines, o ne kaimą ir Londoną. Kokie visi esate pikti, kad net graudu. Mokėkime pasidžiaugti ir kaimo šventėmis, apskritai, džiaukimės jog jos kaimuose iš viso vyksta. Nesuprantu, čia iš pavydo taip, ar kas ? Na žinoma, tikri lietuviai – nesidžiaugs už savus, geriau užjuodins, daugiau nieko…
  1.)P.S. Kai kaimų šventėse pradės rodyti pasirodymus kariniai lėktuvai – praneškite ir man, atvyksiu pasižiūrėti.
  2.)P.S Jei muzika kuo nepatenkinti, prašom vykite į festivalius, gi galima tai lyginti su kaimo šventės muzika :))
  3.)P.S. Mokėkime pasidžiaugti, nustokime būti tokie pikti, nepatenkinti šventėmis. Gal nors kartą, nors vienos šventės aprašymas apsieis be savimi pasipiktinusių komentatorių, kuriems šventė kažkuo tai neįtiko ? :)

 3. Šventės dalyvis Jonas parašė:

  Birželyje buvau Londone panašioje šventėje. Tai ten žymiai viskas buvo efektingiau ir gražiau. Čia palyginus tik šešėlis ką ten mačiau. Lazerių šou, karinių lėktuvų pasirodymas danguje, o jau muzika – ką ir besakyti…

 4. dalyvis parašė:

  Šventė buvo nuostabi organizatorių dėka, Urvikių kultūros centro ir Buknaičių kaimo bendruomenės. Mes tik galim padėkoti tiems žmonėms kurie paaukojo savo laiką, atidavė savo širdį, kad tik šventėje visi jaustųsi gerai ir būtų laimingi. Buknaičiai dar nebuvo matę tiek gyvai grojančių estradinių grupių už tai Jiems labai AČIŪ. Fejerverkai buvo nuostabūs, ugnies mergaitės pasirodymas stebino susirinkusius dalyvius. Už tai visiems reikia dėkoti, o nepatenkinantiems norėčiau pasakyti, pabandykite patys kažką suorganizuoti ir parodyti ką sugebate, o kandžiotis visi mokame.

 5. Vaidas > pastarajam parašė:

  Ta prasme miestui? Jus Mazeikius miestu vadinat? Jus man parodykit Mazeikiuose nors viena 2 ar 3 kartos atstova, kurio tevai ar seneliai ne is kaimo.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaimo Bendruomenes savo programu organizavimu,tikrai ,kad lenkia miesta! Visuomet pas kaimo zmones,viskas is tikros ,zemairiskos dusios,be vaidybu ir pasikelimo! Sekmes Jums,kaimo zmones!

 7. Juzis parašė:

  normaliai cia yra zemaiciai drasus yra alkoholis turi buti sunaikintas nera tokios vodkes kuri i kaimiecius ikibtu

 8. pasidziauk parašė:

  Saunu.Reikia tik pasidziaugti tokia svente.Pirmyn BUKNAITISKIAI.

 9. Jurate parašė:

  nuosirdziai gaila visu tu amzinai nepatenkintu ,kurie nesugeba niekuo pasidziaugti,visur mato tik bloga,patys uzpakalio pajudint nesugeba,o tik kritikuot, nurodinet,ka rasyt,ko ne …Tai buvo svente kaimo zmogui , ir saunu,kad zmones turi kur susirinkti ,kazka daro ,o ne tik iesko kam ikast…. Saunuoliai Buknaiciu bendruomene !

 10. Bronius parašė:

  Santarvei nebereiketu tiesiog rasyti apie tuos kaimu baliukus, ba susiprastu zmones, kad tai ne ivykis ir net negirtinas faktas

 11. pastabele parašė:

  Toks jausmas kad net pasidziaugt zmones nebegali… visi islart smeizt,bumbet,ir mokyt… kazkas yra pasakes NEKLYSTA TAS- KURIS NIEKO NEDARO tad siek tiek pozityvo ir viskas bus gerai. O del alkoholio tai komentatofius matyt senai miesto sventese. Ten net nepilnameciai sliauzioja. Taip kad komentuot ir lygint kaima su miestu juokinga… lietuva visas kaimas tik smegenys kitu pabrinke ir save auksciau iskelia. Saunu kad kazkas vyksta zmones kruta, juda masto,jaunima itraukia. O kiek kaimu isvis kulturinis ir soc.gyvenimas merdi. Dziaugiuos uz savo gimta kaima… laikomes ir toliau taip. O zyzlom linkiu gert vitamino C . Geros dienos visiems…

 12. Petrui parašė:

  nu toks tokį visada suras. Kur jau čia Petrui be karvašūdžio. Gal ir šiandien šūdinas tebesėdi ir džiaugiasi: liuks šventė buvo!

 13. jo-o-o,tik parašė:

  idomu,ka tie nepatenkinti kritikai padare patys,kad svente butu idomi ?

 14. Petras, sventes dalyvis parašė:

  As tai sliauzte parsliauziau, dar i kazkoki karvasudi pataikiau isliauzti. Nieko nebatmenu. Buvau luzes ziauriai. Ot gera svente. Daugiau tokiu.

 15. As parašė:

  kaip lyg miestieciai svencia be alkoholio :D o svente buvo visai smagi :) luzeriai ir prie stulpo prisikabins :)

 16. :) parašė:

  Ko čia pykstat dėl to alkoholio,matyt kaimiečiai nebemoka be jo švesti.

 17. Dalyve parašė:

  Ingrida ir pati gerei !!!! :D

 18. Apolinaras, šventės dalyvis parašė:

  Nebuvo to alkokolio tiek daug. Po vieną kitą buteliuką padarėme ir tik tiek.

 19. Ingrida parašė:

  Alkoholis liejosi laisvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto