Bus finansavimas – bus ir autobusų stotelė

Krakiškiai pageidauja turėti dvi autobusų stoteles – vieną dabartinę prie pagrindinio Mažeikiai-Kuršėnai kelio ir viena kaimelio centre. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Krakiškiai pageidauja, kad autobusų sustojimas butų ne tik prie pagrindinio kelio Mažeikiai – Kuršėnai, bet ir kaimelio centre. Tai ypač palengvintų autobusais keliaujančių vyresnio amžiaus gyventojų dalią.  
Savivaldybės valdininkai teigia, kad tai yra įmanoma, tik reikalingas finansavimas.

Redakcijos atstovams akcijos metu „Santarvė“ – arčiau namų“ lankantis Krakiuose, vietiniai gyventojai išsakė pageidavimą, kad rajoniniais maršrutais važiuojantys autobusai sustotų kaimo centre ir jiems nereikėtų eiti prie pagrindinio kelio. Apie tai esą jau buvo diskutuota su rajono valdžia, bet kalbos ir liko tik kalbomis.
„Mes neprašome, kad pas mus užsuktų tarpmiestiniai didieji autobusai, užtektų važiuojančių rajoniniais maršrutais, tokiais, kaip Mažeikiai – Viekšniai ir panašiai. Taip būtų patogiau vyresnio amžiaus žmonėms“, – kalbėjo Krakių seniūnaitis  Albinas Ziemelis.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Bus finansavimas – bus ir autobusų stotelė”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  kiek jau patys čia neburnoję vaikštot. kaip į maksimą du žingsnius, taip su mašina xD ten žmonės po kilometr ą turi eit, įskaitnat kai lauke ir -20

 2. krakiske parašė:

  nu jau suvisam nupuso zmogeliukai. tiek metu vaiksciojo ir buvo gerai,o dabar jau uzsimane kad per kaimuka suktu autobusas. tai gal dar tegul papraso ,kad kiekviena is savo kiemo ilaipintu ir islaipintu autobuso vairuotojas.

 3. Alg parašė:

  Gint didziausia autobusa kad per savaite 3 zmones i mazeikius atvaziuotu…racionalu :D

 4. jo parašė:

  Manau , kad autobusai pries tai turi pravaziuoti visomis Mazeikiu gatvelemis ir prasukti palei sodus, o tada jau vaziuotu i Krakius, Naikius. Nesvarbu, kad jau kita diena isaustu

 5. to krakiskis parašė:

  niekas Ženklu su A raide bet kur nestato, turi būti tvarkingas įrengtas autobuso sustojimas, kad žmonės saugiai įliptų ir išliptų…. jei pastačius tik ženklą A nukentėtų, automobilis partrenktų žmogų, tie patys krakiškiai bėgtų skųstis, kad netvarkingai padaryta ir yra nesaugu….

 6. krakiskis parašė:

  Kai vieni kalba apie” ratus”kiti paraso apie “batus”! Kokia stotele?Kalba ejo tik apie zenklo pastatyma su raide (A) .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*