Bus teikiami nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu antrą kartą organizuoja nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus, kurių metu bus pagerbti labiausiai lygybės ir įvairovės srityje pernai nusipelnę asmenys, organizacijos, iniciatyvos. Ceremonija antradienį vyks Sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“.

Tarp apdovanojamųjų – trečiojo amžiaus universitetas

Apdovanojimai bus teikiami lyčių lygybės; Etno dialogo; Vaivorykštės; Auksinio amžiaus; Įveiktos kliūties; Religijų įvairovės; Metų proveržio, Metų žurnalisto; Apdovanojimo už viso gyvenimo nuopelnus kategorijose.
Tarp nominuotųjų – Alytaus pataisos namai, InfoTV, grupė „Biplan“, Trečiojo amžiaus universitetas ir kiti.
Laimėjusiems rinkimus bus įteikta statulėlė – stikliniame stačiakampyje sukurtas delno įspaudas, kuris simbolizuoja žmogiškumą, vienybę, o kartu kiekvieno žmogaus skirtingumą ir unikalumą. Statulėlių autorius – stiklo menininkas Viktoras Dailidėnas.

Apdovanojami ne tik žmonės

Pasak Editos Žiobienės, Vaiko teisių apsaugos kontrolierės, einančios Lygių galimybių kontrolierės pareigas, šis pernai pirmąsyk organizuotas renginys sulaukė pasisekimo bei jau tapo tradicinis. „Norime, kad darbas žmogaus teisių gynimo ir nediskriminavimo srityje taptų prestižiniu – vertinamu ir pastebimu. Apdovanojami ne tik nusipelnę asmenys, bet ir institucijos, projektai, iniciatyvos“, – sako E. Žiobienė.
Renginio metu koncertuos grupė „Garbanotas bosistas“ ir atlikėja Ieva Narkutė.
Pernai už pasiekimus 2013 m. buvo apdovanoti šie asmenys ir organizacijos: Vytautas Mizaras (Metų pergalė); Diana Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė (Metų žmogaus teisių advokatas); Donatas Paulauskas (Metų pilietiškumas); SKAMP (Metų muzikos grupė); Eglė Digrytė (Metų žurnalistas); RIMI (Metų verslo įmonė); Monika Jakimavičienė (Metų dialogas); Dainius Pūras (Metų įžvalga); Ieva Budzeikaitė (Metų fotografija); Halina Kobeckaitė (Apdovanojimas už visą gyvenimą puoselėtą toleranciją).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto