Būsimieji vairuotojai jau laiko egzaminus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valstybės įmonės „Regitra“ padaliniuose atnaujinami praktiniai ir teoriniai vairavimo egzaminai.
Šią savaitę jau pradėti egzaminuoti motociklininkai ir krovininių transporto priemonių vairuotojai, o nuo gegužės bus atnaujinti visų vairavimo kategorijų teorijos bei praktikos egzaminai.

Sušvelninus karantino sąlygas, į teorijos ir praktikos egzaminus buvo galima užsiregistruoti nuo šio pirmadienio, o nuo gegužės 4 d. ne tik atnaujinami egzaminai, bet pradedama teikti vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslauga. Klientai bus aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją.
Atvykstančiųjų į „Regitrą“ prašoma laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų: dėvėti apsaugines kaukes ar respiratorius, darbuotojui dokumentus pateikti, prieš tai dezinfekavus rankas, laikytis saugaus atstumo, kt. Teorijos egzaminų klasėse numatomas žmonių skaičiaus ribojimas, patalpos ir automobiliai bus nuolat dezinfekuojami bei vėdinami. Praktinio vairavimo egzamino metu vairuotojas turės dėvėti jam išduotą naują apsauginę kaukę bei vienkartines pirštines.
Mažeikių grupėje egzaminai vyks nuo pirmadienio. Atvykusiems į egzaminą asmenims gali būti matuojama kūno temperatūra, prašoma parašu patvirtinti, jog jiems nėra pasireiškę jokių ligos simptomų.
Pasikeitė „Regitros“ Mažeikių grupės darbo laikas – karantino laikotarpiu lankytojai bus priimami nuo pirmadienio iki penktadienio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto