Bute plaikstėsi ugnies liežuviai

Šeštadienio vakarą ugnis įsišėlo viename iš Taikos gatvės daugiabučių. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Po ilgesnės pertraukos, kai didesnių gaisrų mūsų rajone užfiksuota nebuvo, šeštadienio vakarą ugnis įsišėlo viename iš Taikos gatvės daugiabučių.

Pranešimas, kad Taikos gatvės septintojo namo penktame aukšte dega butas, ugniagesius gelbėtojus pasiekė praėjus keliomis minutėms po dešimtos valandos vakaro.
Kai pareigūnai atvyko į vietą, atvira ugnis jau veržėsi pro virtuvės langą. Gaisras buvo malšinamas iš dviejų pusių – gesinama nuo automobilinių kopėčių, o kiti pareigūnai, naudodami suspausto oro aparatus, ugnį tramdė per įėjimą į keturių kambarių butą.
Gaisras buvo užgesintas per pusvalandį, išdegė virtuvė, koridorius, sudegė namų apyvokos daiktai. Ugnis sunaikino vonios ir tualeto duris, kitos patalpos aprūko.
„Pirminiais duomenimis, bute buvo du vaikai, kurie, kilus gaisrui, spėjo išbėgti. Įtariama, kad gaisro židinys buvo virtuvėje. Gesinimą sunkino tai, kad ugnis jau buvo išplitusi iki mūsų pajėgų atvykimo. Kodėl kilo gaisras, šiuo metu tiriama“, – sakė Mažeikių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas.
Kiti savaitgalį gelbėtojus pasiekę pranešimai buvo melagingi arba mažareikšmiai.

4 Atsakymai į “Bute plaikstėsi ugnies liežuviai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  lidija. jaUCIU KAD TU ESI KOKIO 12M AMZIAUS. KAIP TAVO BUTE AR NAME BUS GAISRAS, IR TU LIKSI BE NAMU… NETURESI KUR GYVENTI,TAI TADA SUPRASI VISKA……

 2. KAMILE parašė:

  Cituoju: Šeštadienio, rugpjūčio 18 d., vakare degė mažeikiškės Vaidos Mažrimienės keturių kambarių butas.
  Moteris, dirbanti viename iš Mažeikiuose esančių prekybos centrų, tuo metu buvo darbe. Namuose šeimininkavo trys jos vaikai: devynerių, dešimties ir dvylikos metų – vaikai mamai norėjo paruošti šventinę vakarienę. Deja, vakarienės ruoša virto didžiuliu gaisru, pasiglemžusiu visą užgyventą turtą. Bute liko tik nuo
  ugnies pajuodusios sienos. Visa kita sudegė.

  Stai ir atsakymas, kodel vaikai buvo vieni.

 3. kamile parašė:

  Lidija, o tevai turi but namie 24val per para? Gi siaip zmones juk dirba. O vaikai mokyklinio amziaus juk buna namie vieni…

 4. lidija parašė:

  kazin kur buvo tevai kad raso tik aoie vaikus.8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*