Buvęs „Mažeikių vandenų“ vadovas pripažintas kaltu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas išnagrinėjo bylą ir nusprendė, kad buvęs „Mažeikių vandenų“ direktorius yra kaltas dėl kyšininkavimo – jis turės sumokėti baudą.

Skyrė baudas

Ikiteisminio tyrimo metu Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai nustatė, kad buvęs bendrovės „Mažeikių vandenys“ direktorius V. M. (Vytautas Mažeikis – „Santarvės“ pastaba) iš įvairių įmonių atstovų bendrai priėmė beveik 15 tūkst. eurų kyšių už tai, kad šios įmonės laimėtų bendrovės „Mažeikių vandenys“ organizuojamus mažos vertės viešuosius pirkimus.
Kaip praneša Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius, buvusiam bendrovės direktoriui teismas skyrė galutinę beveik 17 tūkst. eurų baudą. Nuspręsta iš jo konfiskuoti kaip kyšius gautus 14,9 tūkst. eurų.
Kaltais dėl papirkimo pripažinti ir dvejų privačių bendrovių atstovai R. G. ir D. L. – jie privalės sumokėti daugiau nei 16 tūkst. eurų ir daugiau nei 2 tūkst. eurų dydžio baudas.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Buvęs „Mažeikių vandenų“ vadovas pripažintas kaltu”

 1. GERS parašė:

  NU IR KAS ,CIA TIK TRUPINIUS PAIMS, O PER TIEK LAIKO MILIJONUS PAVOGE IS MAZEIKIU ZMONIU

 2. Zenons parašė:

  Visas tas mazeikiu saragas reik pakratyt netiek baudu pririnktu sedi kaip kurkuliai euru prisikise.

 3. Tadas parašė:

  Zmogus,vista pavagia gauna 2metus… o cia tik bauda,milijonus prasukes

 4. Raimonda parašė:

  Gerai, kad bent jau viešųjų darbų miesto labui už bausmę neskyrė

 5. Senai parašė:

  Laikad mazeikiam nuo visokio brufo issivalyt. Pakratyt reikia visas istaigas. Pradedant darbo borza baigiant butu ukiu. Ten tokie bardakai…….kad kantrybe laikk zurnalistu neiskvietus.

 6. Dieds parašė:

  O kiek dar to brūdo Mažeikiuose yra net baisu.Viskas matosi pagal nudirbtus paviršutiniškai darbus.Ką reik norėt jug seniai valdžioje,o su amžiumi ir protelis priimant sprendimus išeiną nekas.Nieko nenorių ižeist,bet tai moksliškai įrodytą.

 7. o kaip minėtas ponulis viešose erdvėse parašė:

  duodavo signalą dėl sankcijų neprisijungus prie požeminės komunikacijos Mažeikių vandenų.O pats lengva ranka nurašinėjo tūkstančius. Štai ir visuomenininkas. Pažanga, Mažeikiai bent kiek valosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto