Buvusiems „Mažeikių vandenų“ vadovams – teismo nuosprendis

Nuotr. iš Šiaulių apygardos teismo archyvo

Šiaulių apygardos teismo teisėjai byloje dėl turto pasisavinimo paskelbė nuosprendį trims buvusiems bendrovės „Mažeikių vandenys“ vadovams bei vienam privačios įmonės direktoriui.
Dar keturi įtariamieji, iš kurių – trys verslininkai ir vienas „Mažeikių vandenų“ darbuotojas, nuo baudžiamosios atsakomybės buvo atleisti pagal laidavimą.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad nusikaltimas padarytas 2017 m. Mažeikiuose. Maždaug nuo birželio iki lapkričio mėnesio dabar jau buvęs „Mažeikių vandenų“ vadovas, kuriam padėjo kiti kaltinamieji, pasisavino 17 550 eurų bendrovės lėšų.
Kaip informuoja Šiaulių apygardos teismo atstovai, nagrinėjant bylą nustatyta, jog dabar jau buvęs „Mažeikių vandenų“ vadovas V. M. susitarė su įmonių atstovais, kad šie išrašys „Mažeikių vandenims“ sąskaitas faktūras galbūt nepagrįstai dirbtinai padidintomis kainomis už šiai bendrovei parduodamas medžiagas, įsigyjamas prekes, teikiamas paslaugas. Dėl tokiu būdu susidariusio kainų skirtumo privačių įmonių atstovai iš „Mažeikių vandenų“ už teikiamas paslaugas ar prekes gautų lėšų dalį grynaisiais pinigais atiduodavo buvusiam bendrovės direktoriui.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo, kad, bylos duomenimis, grynaisiais pinigais vienu metu atiduodamų pinigų sumos siekė nuo 250 iki 3400 eurų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Buvusiems „Mažeikių vandenų“ vadovams – teismo nuosprendis”

 1. RENATA parašė:

  Mažeikių huntų darbai lenda ir visos jos įspūdingus su komunalinėmis paslaugomis susijusios. 🙂

  1. vtk parašė:

   Na tu, Renatuk, vis neišmoksti net rašyti. Per tokį tuntą skundų rašymų jau turėtum kaip profesorė rašyti.

 2. ADELĖ parašė:

  Kodėl dangstot nusikaltėlių pavardes? Nuo ko brudus saugot? „Santarvėje“ – subinlaižiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto