Byla dėl mažamečio žūties – apygardos teisme

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas pranešė, kad teisėjų kolegija rugsėjo 13 d. apeliacine tvarka nagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimu kaltintas S. K. Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų nuosprendžiu buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, kaltinamajam susitaikius su nukentėjusiaisiais.
Šį nuosprendį Šiaulių apygardos teismui apskundė ir prokuroras, ir nukentėjusieji.

Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo: valstybės kaltintojas apeliaciniu skundu apeliacinės instancijos teismo prašė priimti naują nuosprendį – už padarytą nusikalstamą veiką S. K. pripažinti kaltu ir jam paskirti vienu trečdaliu sumažintą galutinę bausmę – laisvės atėmimą 2 metams, bausmės vykdymą atidedant tokiam pačiam laikotarpiui. Taip pat prokuroras prašė uždrausti S. K. vairuoti kelių transporto priemones vieniems metams.
Nukentėjusieji savo apeliaciniame skunde nurodė, jog su pirmosios instancijos sprendimu nesutinka iš dalies. Anot jų, S. K. už greičio viršijimą administracine tvarka anksčiau baustas 8 kartus, o po nusikaltimo padarymo – du kartus. Nukentėjusieji mano, kad uždraudimas S. K. vairuoti transporto priemonę vieniems metams esanti per švelni bausmė, vairuoti transporto priemones jam turi būti uždrausta ilgesniam laikotarpiui.
Šiaulių apygardos teismo teisėjų kolegija atliko atnaujintą įrodymų tyrimą, per baigiamąsias kalbas išklausė šalis. Sprendimą teismas numato skelbti spalio 27 dieną.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Byla dėl mažamečio žūties – apygardos teisme”

  1. teisingumas parašė:

    Kerti ištisinę juostą, tai teises pusmečiui atima. Užtad pabuvus ministru ir nuolat viršijnat greitį bei užmušus kelis žmones, teisės net neatimamos. Toks teisingumas LT.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto