„Caritas“ bunda aktyvesnei veiklai

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Nuo gegužės pradžios Telšių vyskupijos Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Caritas“ reikalų vedėjos pareigas pradėjo eiti Aleksandra Kunickienė.
Apie savanorystės bei pagalbos vargstantiems prasmę, apie ateities planus bei būtinybę žmonių širdyse tirpdyti abejingumo, baimės ir nepasitikėjimo ledus „Santarvė“ kalbėjosi su naująja vedėja bei jai talkinančiomis Daiva Meškiene ir Danute Komoviene.

Kuria ateities planus

Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijos tarybos narė Daiva Meškienė sako, jog atėjo laikas „Carito“ pokyčiams, tolesniam vystymuisi ir aktyvesnei veiklai.
„Daugelį metų „Caritui“ vadovavo Bronislava Viesulienė, kuriai reikia padėkoti už daugybę nuveiktų gerų darbų. Bet dabar atėjo laikas pokyčiams. Į vadovės pareigas pasiūlėme Aleksandrą Kunickienę, kuri ne vienerius metus yra karitietė, turi sukaupusi nemažai patirties ir idėjų, kaip stiprinti organizacijos veiklą“, – kalbėjo D. Meškienė.
Tuo tarpu naujosios „Carito“ reikalų vedėjos teigimu, vadovavimą organizacijai ji pradėjo pirmosiomis gegužės dienomis, tad kol kas viskas yra labai nauja. Pasak pašnekovės, sudėtinga numatyti, kas vyks ateityje.
„Kadangi aš negaliu įvardyti savo darbų, kuriuos padariau, tai verčiau kalbėsiu apie ateities planus ir apie tai, ko reikia, kad juos būtų galima įgyvendinti“, – mintimis pasidalijo A. Kunickienė.

Kviečia nedvejoti

Bendraujant su pašnekovėmis paaiškėjo: viena svarbiausių sėkmingos „Carito“ veiklos sąlygų – savanoriai.
„Labai kviečiame visus norinčius ir galinčius prisijungti prie „Carito“ veiklos. Norime suburti stiprią komandą ir, jeigu retkarčiais pagalvojate, jog kada nors gal reiktų nueiti, gal galėčiau kuo nors būti naudingas, neatidėliokite, ateikite. „Caritas“ – tai gebėjimas dalintis ir bendruomenės sutelkimas padėti tiems, kurie stokoja pagalbos. Būna situacijų, kai kokio nors žmogaus ar kurios nors srities specialisto pagalbos, konsultacijos ar patarimo reikia čia ir dabar, tad kai turi tokio žmogaus telefono numerį ir žinai, kad prireikus gali kreiptis, tiesiog skambini, klausi, prašai pagalbos“, – sakė A. Kunickienė.

Plačiau apie veiklą skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “„Caritas“ bunda aktyvesnei veiklai”

  1. Mažeikietė parašė:

    Daug metų pažįstu Mažeikių Carito sielą gerb.B.Viesulienę bei visas šios bendrijos nares ,jų pasiaukojamą darbą.Deja ,pirmą kartą išgirstu apie “ paslaptingai “ paskirtą “ naują pirmininkę.Labai keista….Senosios caritietės, manau, buvo priblokštos ,nes jos pasijuto tarsi nebereikalingos .Juk buvo galima sukviesti ,padėkoti ,galų gale gražiai prisistatyti Vis dėlto 25 metus dirbta su meilę O dabar – telef skambutis – dabar bus kita pirmininkė . Man čia taip negražiai pasielgta.Ar tokiais būdais kuriamas naujasis Caritas ?

  2. Bočiai parašė:

    Linkime Jums sėkmės darbuose ir bendradarbiavimo su mūsų bendrijos nariais.

  3. Regina parašė:

    Esu parapijos narė. Džiaugiuosi, kad Caritas pagaliau atsigaus. Senai su drauge planavome prisijungti prie panašios veiklos :).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto