„Caritas“ renka aukas nukentėjusiems nuo karo ukrainiečiams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Organizacija „Caritas“ rengia humanitarinės pagalbos Ukrainos žmonėms akciją.

Padėti nukentėjusiesiems išgyventi žiemą

Akcijos tikslas – surinkti reikalingų daiktų ir lėšų, kurios padėtų nukentėjusiems nuo karo ukrainiečiams išgyventi artėjančią žiemą.
„Atsiliepdami į pagalbos prašymus ir reikšdami savo solidarumą su kenčiančiaisiais Ukrainoje, skelbiame pagalbos rinkimo akciją parapijose, norime surinkti šiltų drabužių, žieminių batų, konservuotų maisto produktų, sauskelnių vaikams ir kitų reikalingų Ukrainos žmonėms daiktų“, – pranešime spaudai cituojama Lietuvos „Carito“ generalinė direktorė Janina Kukauskienė.
Akciją padeda organizuoti Ukrainos garbės konsulas Klaipėdoje Genius Vygantas. Jis rūpinasi, kad į pagalbą akcijai įsitrauktų valstybinės ir verslo institucijos.

Aukoti galima daiktus ir pinigus

Ukrainos „Caritas“ pateikė tikslų sąrašą pačių reikalingiausių daiktų, kurių stinga žmonėms. Tarp jų – šiltų drabužių – megztukų, liemenių, striukių, kepurių, šalikų, pirštinių, kojinių, žieminių batų, šiltų antklodžių ir miegmaišių, konservuotų maisto produktų, sauskelnių suaugusiems ir vaikams.
Už surinktos pagalbos skirstymą ir saugumą bus atsakingas Ukrainos „Caritas“.
Organizacija taip pat kviečia žmones aukoti į „Caritas“ sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Pagalba Ukrainai“.
Šie pinigai bus skirti įsigyti vaistams ar kitoms medicinos priemonėms, kurios žiemą ypač reikalingos padidėjus sergamumui ir pablogėjus gyvenimo sąlygoms. Akcija truks iki lapkričio 10 dienos.
Aukoti nukentėjusiems Ukrainos žmonėms galima „Caritas“ tinklalapyje internete arba tiesiogiai pervedant paramą į Lietuvos Carito sąskaitą: AB bankas Swedbank, a. s. Nr. LT117300010115125084.

4 Atsakymai į “„Caritas“ renka aukas nukentėjusiems nuo karo ukrainiečiams”

 1. alvais parašė:

  Kas per aukų rinkėjai, dažnai neduodantys praeiti, prie Mindaugo Maksimos? Ar policijai nebūtų verta pasidomėti?

 2. juzi parašė:

  Ir vel nedirbi, darbe negrazu valdisku internetu naudotis ne darbo tikslams!
  Musu pilieciai nera vaikomi nuo siuksliadeziu, jie ten savo noru, pabandyk jiems duot darbo, pasius ant trieju raidziu. Tu gi dirbi ir alga nebloga gauni, o ir gyveni neblogai, ant kokiu vaistu tau neuztenka?
  Kol neismirs tokie marazmatikai kaip tu, tol ir gyvensim kaip dabar.

 3. Iksius parašė:

  Geriau padėkite Mažeikių gyvūnų globos draugijai, o ne ukrainiečiams. Pradėkime nuo savo kiemo, o ne nuo svetimo.

 4. juzis parašė:

  padeti kazkokiem banderovcam ir banditam is ukrainos ,yra lesu ir produktais ir pinigais , o musu pilieciai yra vaikomi nuo siuksliadeziu ,osusirgus ,nesitikek jokios paramos ,isskyrus Jezu Kristu ,tai yra dasos polikarpovnos lietuviu tautos naikinimo politika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto