Čempionatas startavo lygiosiomis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

[nggallery id=619 template=caption]Rungtynėmis Mažeikiuose startavo Lietuvos antros futbolo lygos Vakarų zonos pirmenybės. Ir jau per pirmąjį susitikimą jaunieji mažeikiškiai pelnė tašką.

Tikimasi pergalių

Šio sezono Vakarų zonos pirmenybėse kartu su Mažeikių „FK Atmosfera“ varžysis dar aštuonios ekipos – Šiaulių „Juventa“ ir „Šiauliai-2“, Jurbarko „Vulkanas“, Biržų „Širvėna“, Gargždų „Pramogos SC“, „FK Radviliškis“, N. Akmenės „Akmenės cementas“ ir Telšių „Džiugo Ateitis“.
Pirmasis ratas baigsis birželio 27-ąją, mažeikiškiai jo metu sužais po ketverias rungtynes išvykose ir namuose.
„Džiugu, kad futbolas rūpi jau ne vien mums, bet ir rajono valdžiai, kuri geranoriškai sėda su mumis prie derybų stalo. Vienintelis rūpestis – nėra rūbinių. Turime naują dirbtinės dangos aikštyną, vieną geriausių šalyje stadionų, tuo tarpu neturime persirengimo rūbinių. Pirmosiose rungtynėse geranoriškai sutiko padėti Sporto mokykla, o kitose rungtynėse jau planuojame pastatyti stacionarias persirengimo kabinas. Tikimės, kad rudenį prie dirbtinės dangos stadiono bus pastatytos buitinės patalpos ir persirengimo kabinos“, – viliasi klubo prezidentas Nerijus Gudaitis.
Pernai mažeikiškiai liko devinti, šį sezoną, pasak prezidento, kol kas dar neaiškūs varžovai, tačiau komanda tikisi pergalių kiekvienose rungtynėse ir planuoja kuo labiau priartėti prie zonos turnyrinės lentelės  pradžios.

Pasikeitimai valdyme

„Manau, kad vien komandos subūrimas jau yra pasiekimas – vis braškėjome, braškėjome ir pavyko. Dabar vaikų, kurie žaidžia futbolą, turime labai daug, todėl buvo būtina uždaryti piramidės viršūnę – nuo pačių jauniausių iki vyrų futbolo komandos.
Manau, kad pernai pirmą kartą su vyrais žaidę vaikinai šiemet jau bus be baimės. Komandos pagrindą sudarys aštuoniolikmečiai ir septyniolikmečiai futbolininkai, į paraišką jau yra įtraukti ir šešiolikmečiai sportininkai. Norą rungtyniauti su komanda išreiškė ir buvę Sporto mokyklos auklėtiniai Marius Runkauskas, Renaldas Gvergždys bei Renatas Žebrauskas, tad komandą sudarys vien mūsų miesto auklėtiniai“, – informavo N. Gudaitis.
Permainos ir komandos valdyme – vyriausiasis teneris bus Gintaras Juodeikis, jam padės Antanas Bulošas, komandos vadovas – Aldaras Pupliauskas, o Nerijus Gudaitis šį sezoną dėmesį skirs administraciniam darbui.
Anot jo, pavyko suorganizuoti komandos maitinimą prieš kiekvienas rungtynes vienoje iš miesto kavinių, kitų žaidėjų premijavimo būdų kol kas nėra, tačiau ir šis žingsnis nuteikia viltingai.

Iškovotas pirmasis taškas

Pirmosiose rugntynėse mūsų ekipa namuose susikovė su Telšių komanda. Pirmajame kėlinyje, žaisdami pavėjui, mažeikiškiai turėjo keletą puikių progų pelnyti įvartį, tačiau tai pavyko padaryti tik vieną kartą – nuo gynėjų pabėgo Deividas Zaleskis ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.
Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė varžovai ir jau po septyių minučių rezultatą išlygino. Tačiau mažeikiškiai, stebint šimtui žiūrovų, nenorėjo nusileisti – po pakelto kampinio, žaidėjų sumaištyje, galva smūgiuotas kamuolys vėl atsidūrė varžovų vartuose ir antrasis įvartis įrašytas į Deivido sąskaitą.
Deja, pergalingo rezultato išlaikyti nepavyko – telšiškiai surengė greitą ataką kraštu ir vėl išlygino rezultatą – 2:2. Nors po to mūsų ekipa dar turėjo kelias galimybes pelnyti įvartį, tačiau rezultatas šiose rungtynėse nepasikeitė.
„Abi komandos gerai žaidė, kai teko rungtyniauti pavėjui. Manau, kad mūsiškiams dar trūksta susižaidimo, tačiau apskritai žaidimas nenuvylė – jaunieji futbolininkai laikė kamuolį, stengėsi atlikti kuo daugiau perdavimų, o ne galvojo, kur tik numušti kamuolį. Manau, kad pirmasis taškas iškovotas pelnytai“, – sakė per rungtynes pats aikštėje buvęs antrasis komandos treneris Antanas Bulošas.
Kitas rungtynes mūsų ekipa žais trečiadienį Šiauliuose su „Šiauliais-2“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto