Čempionate – ir mažeikiškiai salės futbolininkai

Šio sezono salės futbolo pirmenybėse rungiasi šešios komdandos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių vardas vėl grįžo į futbolo žemėlapį – mūsų rajono salės futbolo komanda pradėjo kovas šalies salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse.

Pralaimėta vicečempionams

Savaitgalį prasidėjusiame Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate „Hummel“ taurei laimėti debiutavo ir Mažeikių „Olimpas SC“. Mažeikiškiai pirmosiose rungtynėse Kaune susitiko su daugkartine šalies čempione, pernai antrąją vietą pirmenybėse užėmusia vietos „Nautara“.
Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkų atakomis ir jau vienuoliktąją minutę jie išsiveržė į priekį. Mažeikiškiai įrodė, kad varžovų titulai jų nė kiek negąsdina – po trijų minučių Edvinas Blažys pelnė atsakomąjį įvartį. Kėlinio pabaigoje kauniečiai pelnė antrąjį įvartį ir laimėjo kėlinį rezultatu 2:1. Po pertraukos vyko atkaklus žaidimas, mūsų ekipa neišnaudojo kelių progų pasižymėti ir už tai buvo nubausta – „Nautara“ vieną po kito pelnė keturis įvarčius ir laimėjo susitikimą rezultatu 6:1.
„Sunku rungtis su kauniečių komanda, kuri kartu žaidžia jau apie dešimt metų, žaidėjai vienas kitą supranta iš pusės žodžio, ne vienas atstovauja ir šalies rinktinei, o mes tik debiutantai“, – nenusivylė mūsiškių pasirodymu komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

Čempionatas vyks trimis ratais

Šio sezono salės futbolo pirmenybėse rungiasi šešios komdandos, be mažeikiškių ir kauniečių, čia dar žaidžia šalies čempionas Vilniaus „Bekentas“, Kaišiadorių „Savingė“, Radviliškio „Lokomotyvas“ ir Kazlų Rūdos „Stihl-SC“. Komandos trijų ratų varžybose kovos dėl danų sportinės aprangos kompanijos „Hummel“ įsteigtų piniginių prizų sportinei aprangai įsigyti.
„Pavyko į komandą suburti gerai Mažeikiams žinomus futbolininkus – Edviną Blažį, Antaną Bulošą, Antaną Tautvydą, Gintarą Juodeikį, Tomą Kizevičių, iš Telšių atvyksta žaisti Marius Šluta, vartus saugo latvis Agris Kirkvalds, po didžiojo futbolo sezono prie komandos ketina prisijungti ir Evaldas Razulis. Didelių tikslų nekeliame, žaisime ir kovosime iki galo su kiekvienu varžovu“, – apie sezono planus kalbėjo komandos vadovus.
Čempionatą planuojama baigti kovo pradžioje, mažeikiškiai namų rungtynes žais Sporto komplekso salėje. Artimiausios mūsų ekipos rungtynės lapkričio trečiąją penkioliktą valandą namuose su čempionu Vilniaus „Bekentu“. Įėjimas į namuose žaidžiamas mažeikiškių rungtynes – nemokamas.