Čempionate mažeikiškiams atiteko aštuoni aukso medaliai

Mažeikiškių komanda Jonavoje iškovojo net vienuolika medalių. Nuotrauka iš klubo archyvo

Paskutinėse šią vasarą varžybose mažeikiškiai jėgos sporto šakų atstovai pasirodė sėkmingai – štangos spaudimo čempionate pelnyti aštuoni pirmosios vietos apdovanojimai.


Iškovoti aštuoni čempionų vardai 

Jonavoje vyko Lietuvos štangos spaudimo be specialios aprangos čempionatas, kuriame buvo varžomasi visose – jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų, kategorijose.
Tarp kitų sportininkų jėgas išbandė ir aštuoniolika mažeikiškių, iš kurių aštuoni grįžo su nugalėtojų titulais. Jaunimo grupėje pirmąsias vietas iškovojo Roberta Narmontaitė ir Gvidas Jurevičius, tarp suaugusiųjų čempionais tapo Česlovas Čerkasas bei Eimantas Majauskas, veteranų grupėje nenugalimi buvo Benjaminas Milis, Anatolijus Bondarenka, Rolandas Pocius ir Linas Momkus. Taip pat Mažeikiams sidabrą iškovojo Gintautas Beišinas, bronzą – Mindaugas Valeiša ir Zigmas Širvinskas.
Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai veteranai buvo pirmi, suaugusiųjų grupėje – antri, o štai jaunimo grupėje mūsų rajono ekipa tarp prizininkų nepateko.


Nuvylė jaunimas 

Kaip informavo jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis,  šios varžybos baigė vieno šių metų pusmečio varžybų ciklą, kitos pirmenybės ir čempionatai vyks jau vėlyvą rudenį ir žiemą. 
„Čempionatas be specialios aprangos turi savo specifiką, kuri leidžia pasitikrinti savo jėgas ir galimybes – speciali apranga „prideda“ kelis kilogramus, o rungtyniaujant be jos tampa aišku, kiek iš tikrųjų tu gali išspausti“, – paaiškino B. Milis.
Mažeikiškį trenerį nuvylė jaunimas – nors registravosi rungtyniauti nemažas būrys, išvyko tik keletas. Priežastys – nenoras įdėti darbo, noras kuo greičiau pasiekti rezultatą, o kai tai nepavyksta, jaunimas „neria į krūmus“. Ir tai, pasak specialisto, ne vien mūsų, o ir kitų rajonų bėda.
„Veteranai patvirtino stipriausiųjų šalyje vardą, vėl nudžiugino Rolandas Pocius – jis išspaudė 212,5 kilogramo sveriančią štangą, šturmavo savo rekordą (235 kilogramai), tačiau šįkart nepavyko“, – sakė B. Milis.
Pirmojo pusmečio rezultatais jėgos sporto šakų atstovai gali didžiuotis: mažeikiškiai triumfavo štangos spaudimo veteranų pirmenybėse, laimėjo Mosėdžio turnyrą, pelnė nugalėtojų titulą Latvijoje, rankų lenkinai taip pat neliko be apdovanojimų – šalies pirmenybėse jaunimas užėmė antrąją, suaugusieji – ketvirtąją vietas, iškovoti medaliai asmeninėse pirmenybėse, turime net vieną Europos jaunių čempionato medalį.

4 Atsakymai į “Čempionate mažeikiškiams atiteko aštuoni aukso medaliai”

 1. paprstas parašė:

  matosi ka tehnika pazengus, dabar jaunimas iki 25 metu jau atrodo prasciau nei kai kurie vyrai 45 50 , krutines idube stuburai iskrype, sanariai eina velniop, del to kad kune raumenu trukumas raisciai – koie raisciai , nera ka sneket. kompoiuteris, hotdog, burgeriai . nes uz mus dirbs tehnika

 2. ... parašė:

  Kalbėtojai… :D

 3. to reikia parašė:

  prisistatyk viesai pakalbesim kitaip

 4. reikia parašė:

  su smegenimis kazka isspausti…..Svorius perkelt is vienos vietos i kita zmogus senai sukure technika,tad tobulinkit ja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto