Čempionato dalyvis rezultatais nenusivylė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos žūklės museline meškere čempionate dalyvavęs 50-metis mažeikiškis savo rezultatą pavadino gana neblogu. Jo teigimu, norint užimti aukštą vietą, reikia pagauti nemažai įskaitinių kiršlių, o tai galima padaryti tik gerai išstudijavus upę, tad nenuostabu, kad laurai atiteko laisvalaikį prie Merkio leidžiantiems žvejams.

Dalyvauja pasikeisdami

Dvi dienas Puvočių kaimo apylinkėse (Varėnos r.) esančioje stovyklavietėje vyko 34-asis žūklės museline meškere čempionatas. Tarp 24 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos, žvejojusių Merkyje, jėgas išbandė ir mažeikiškis Donatas Simanavičius.
„Patekti tarp geriausių žvejų, kurie žvejoja museline meškere, nėra lengva: į Lietuvos čempionatą gali vykti trejų varžybų, kurias rengia Klaipėdos muselinės meškerės klubas „Verpetas“, „Merkio taurės“ ir klubo „Muselinė.LT“ rengiamų varžybų prizininkai. Tik po to gali registruotis kiti dalyviai bei svečiai iš užsienio. Kadangi „Verpeto“ organizuojamame turnyre „Pagauk-paleisk“ užėmiau trečią vietą, taip jau septintus metus iš eilės su žmona Aušra iškovoju teisę varžytis tarp stipriausiųjų“, – pasakojo mažeikiškis žvejys.
Į tokius čempionatus Donatas važiuoja nuo 2012 metų, tačiau ne visada rungiasi pats. Kadangi žvejys privalo atsivežti ir teisėją, tai vienąsyk rungtyniauja jis, o žmona vyksta kaip teisėja, kitais metais pora keičiasi vaidmenimis.

Dvi dienas po tris valandas

Šių metų pirmenybėse galutinėje įskaitoje mažeikiškis buvo penkioliktas, o nacionalinėje įskaitoje, kur sumuojami tik lietuvių rezultatai, – dešimtas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto