Centralizuota vaikų registracija į švietimo įstaigas stringa

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo šio pirmadienio mokiniai ir ugdytiniai, pageidaujantys lankyti rajono švietimo įstaigas, turėjo būti registruojami centralizuotai. Jų tėvai ar globėjai prašymus jau turėjo teikti elektroniniu būdu.
Deja, ketvirtadienį naujoji sistema vis dar neveikė, tad prašymų elektroniniu būdu pateikti nebuvo galima.
Kaip paaiškino specialistai, problemos susijusios su „Labbis“ dokumentų valdymo programa. Kada šie trukdžiai bus pašalinti, neaišku.

Praėjusių metų gruodį Savivaldybės taryba patvirtino Centralizuoto vaikų ir mokinių priėmimo į Mažeikių rajono savivaldybės švietimo įstaigas tvarkos aprašą. Jame nurodoma, kad asmenų priėmimas į švietimo įstaigas bus vykdomas informacinėje sistemoje – pagal joje registruotus prašymus. Prašymai pildomi elektroniniu būdu informacinėje sistemoje adresu svietimas.mazeikiai.lt arba pasirinktoje švietimo įstaigoje, jeigu asmenys neturi kompiuterio ar interneto prieigos.
Dar 2017 m. buvo pritarta projektui „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio bendra vertė – per 405 tūkst. eurų. Projektui laipsniškai įgyvendinti per 345 tūkst. eurų skirta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, mūsų savivaldybės indėlis – per 60 tūkst. eurų.
Centralizuotas priėmimas į mokyklas ir vaikų darželius – viena sudėtinių šio projekto dalių. Siekiant to, buvo nupirktos sistemos palaikymo, priežiūros ir plėtros paslaugos, kurios atsieis daugiau nei tūkstantį eurų per mėnesį.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto