„Circle K“ degalinės statytojai susitiko su vietos valdžios atstovais

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko darbinis pasitarimas dėl naujosios degalinės statybų Žemaitijos gatvėje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi degalinių tinklo „Circle K Lietuva“ atstovai.
Kalbėtasi apie Žemaitijos gatvėje statomos degalinės reikalus.
Apie šį susitikimą nei žiniasklaida, nei visuomenė nebuvo informuota. Vietos valdžios atstovai ir svečiai iš sostinės teigė: jie ir neprivalėjo pranešti, nes tai – tik darbinis pasitarimas.

Už uždarų durų

Pasitarimas tarp degalinių tinklo atstovų ir Savivaldybės vadovų bei specialistų vyko už uždarų durų. Pasibaigus pasitarimui, jo dalyviai trumpai pabendravo su žiniasklaida.
„Tai tiesiog buvo vienas iš darbinių susitikimų, kurio metu aptarta projekto eiga (degalinės statyba – aut. past.), turtiniai įsipareigojimai“, – „Santarvei“ sakė„Circle K Lietuva“ ryšių su žiniasklaida projektų vadovė Džolita Adomkienė.
Pasak jos, bendrovė niekada netvirtino, kad prieš šešiolika metų pasirašyta sutartis tarp tuometės rajono valdžios ir UAB „Statoil Lietuva“ (dabar – „Circle K Lietuva“) negalioja. Sutartis bus įgyvendinta visa apimtimi, kiek leis dabartinė situacija.
„Praėjus tiek metų, pasikeitus situacijai, iškilo keblumų dėl kai kurių sutarties punktų įvykdymo. Tai ir buvo šiandien aptarta“, – sakė D. Adomkienė.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “„Circle K“ degalinės statytojai susitiko su vietos valdžios atstovais”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  „Sutartis bus įgyvendinta visa apimtimi, kiek leis dabartinė situacija“ .Dabartinė situacija leidžia pasodinti tik vieną krūmą.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Kam nepatinka ,galite mauti iš Lietuvos ,durys atviros.

 3. Tomas parašė:

  Neklausk, ką tau gali duoti UAB „Circle K Lietuva“, klausk, ką tu gali jai duoti.

 4. o parašė:

  Vilkai susirinko spręsti avių likimo , o avys nepatenkintos . Dar bliausite, tai atiduos aplinkines žemes ir aplinkinių namų kiemus nuosavybės teise UAB „Circle K Lietuva“ .

 5. Remigijus parašė:

  Reikalauti mes mokame visi, bet išmokim saugoti tai kas padaryta. Pasižiurekite kas darosi naujai išasfaltuotoje aikšteleje, tepalo ir dyzelino klanai nuo kuriu asfaltas yra nepataisomai. Šunys išvedžiojami ant tik pasodintų krūmeliu kurie vargu ar prigis.

 6. Kalbinu realistą parašė:

  Tai kaip iš tiesų yra su ta sutartimi? Ar ji buvo neterminuota? Tai kodėl dokumentuose (kurie, beje „yra prieinami visiems, norintiems su jais susipažinti“ :) pasvajokim … ) fiksuojama, kad 2005 ji baigėsi ir pratęsiama iki 2007? O jei buvo neterminuota, tai kodėl ji vėl sudaryta 2016-12-02 d.? Manau, kad savivaldybės dokumentuose ir teisininkas gali koją nusilaužt ….

 7. realistas parašė:

  Kaip suprantu sutartis buvo pasirašyta neterminuota? Jei tap, tai ji TURI BŪTI VYKDOMA, nepriklausomai nuo praėjusio laiko nuo pasirašymo.

 8. Tam kur domina parašė:

  Juk Songaila viską išsiaiškins, kam čia vėl viską iš naujo klausinėjat? :)))))))))

 9. Domina parašė:

  „Praėjus tiek metų, pasikeitus situacijai, iškilo keblumų dėl kai kurių sutarties punktų įvykdymo“? Kokiai situacijai pasikeitus? Jei situacija pasikeitė, tai gal reikėjo keist ir sutartį? Kokie punktai nebeįvykdomi? Galiausiai, kodėl tokie aktualūs gyventojams klausimai – už uždarų durų???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto