Čiuožyklų mažeikiškiams dar teks palaukti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią žiemą, ledo ritulio klubo „Smūgis“ iniciatyva, prie Pavasario pagrindinės mokyklos buvo įrengta čiuožykla. Šitos minties sportininkai neatsisako ir šiemet – tik laukia stipresnio šalčio.
Krepšinio aikštelę paversti čiuožykla užsimojo ir Petro Vileišio gatvės 3-iojo namo gyventojai.

Pritraukė daug mėgėjų

Klubo „Smūgis“ vadovas Artūras Jokšas „Santarvei“ teigė neabejojantis, kad tokios žiemos pramogos labai reikalingos. Jis prisiminė, kad nuo pat ledo užpylimo pradžios čiuožykla traukė šios pramogos mėgėjus – ant ledo buvo galima išvysti ne tik besisukinėjančius paauglius, pačiūžas čia išbandė ir vyresni mažeikiškiai.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Čiuožyklų mažeikiškiams dar teks palaukti”

 1. to Komentatorius parašė:

  Manau, jūs labai neatsakingai pažvelgėte į susidariusią situaciją. Mažeikių rajono meras turi TIK KETURIS patarėjus, kurių vidutinis darbo užmokestis yra TIK 1078,97 eurų. Du iš jų dėl labai garbingo amžiaus jau kiek pavargę, vienas dar kitur direktoriauja, o ketvirtas kažkur dar ir prezidentas yra. Kokios čiuožyklos, kai patarti nėra kam?

 2. Komentatorius parašė:

  O kažin ar su valdžia suderino visus nereikalingus leidimus, ar buvo sukurta farbo grupė savivaldybėj, ar buvo apklausti žmonės, ar jie sutinka? Tai gal geriau nieko nedarykit, vis tiek žiema jau baigiasi. Kiti miestai čiaužo jau nuo gruodžio, kai Mažeikiai vis dar sprendžia ar jiems to reikia. Pilvotiems ponams kabinetuose tai nereikia, gi pilvukais gali susimušti, dar susižalos. O ir šiaip, kam tos pramogos, mieste yra kitokių reikalų.

 3. ciuozki parašė:

  o Plunges ciuozykloj temperatura nekliudo ciuozineti

 4. Panasu i mera parašė:

  Lauks, kol lauke bus teigiama temperatūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto