Civilinės saugos pratybos – ledų įmonėje

Iš incidento vietos ugniagesiai ir įmonės darbuotojai nešė „nukentėjusiuosius“. Nuotrauka iš PGT archyvo

Ledų gamybos įmonėje jau antrus metus iš eilės rengiamos kontrolinės civilinės saugos pratybos, kuriose dalyvauja įmonės darbuotojai, mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai, civilinės saugos specialistai ir medikai.  

Bendrovė „Unilever Lietuva ledų gamyba“ išskirtinė tuo, kad turi specialiai paruoštų darbuotojų komandą, kuri yra apsirūpinusi priešcheminiais kostiumais bei suspausto oro aparatais ir gali dirbti užterštoje aplinkoje. Todėl jau antrus metus iš eilės čia organizuojamos kontrolinės civilinės saugos pratybos, kuriose mokomasi, kaip likviduoti amoniako nuotėkio pasekmes.
„Pratybų metu iš pradžių buvo stebima, kaip vyksta įmonės darbuotojų evakuacija, pranešus apie ištikusią nelaimę. Po to stebima įmonėje suburtos ir paruoštos komandos sąveika su Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais – užkrėstoje zonoje ieškota dviejų nukentėjusiųjų. Jie buvo rasti, išnešti ir perduoti medikams“, – apie pratybų eigą „Santarvei“ pasakojo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Gintaras Indrulis.
Pratybų metu vien įmonės komandos pasirengimu neapsiribota – Raudonojo Kryžiaus atstovai gamyklos kolektyvą mokė, kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą, civilinės saugos specialistai – kaip naudotis gesintuvais.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto