COVID-19 susirgimų kreivė smarkiai kyla aukštyn

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Virtualiame žemėlapyje skelbiamais pirmadienio duomenimis, Mažeikių rajone šiuo metu serga 812 gyventojų. Beveik 400 susirgimų registruota vien per praėjusią savaitę.

Ugdymo įstaigose – infekcijos proveržis

Mažeikių rajono savivaldybė informuoja, kad susirgimų ir saviizoliacijoje esančių darbuotojų ir moksleivių bei ugdytinių sparčiai daugėja. Praėjusios savaitės duomenimis, lopšeliuose-darželiuose, mokyklose ir neformaliojo švietimo įstaigose sirgo 27 vaikai, 515 yra privalomoje izoliacijoje. COVID-19 liga nustatyta 3 administracijos, 22 pedagoginiams ir 15 aptarnaujantiems darbuotojams. Privalomoje izoliacijoje atitinkamai yra 13 administracijos, 69 pedagoginiai ir 27 aptarnaujantys darbuotojai.
Ugdymo procesas nuotoliniu būdu organizuojamas visiems 5–12 kl. mokiniams ir Sedos darželyje bei Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciniame centre. Kitose ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose nuotoliniu būdu dirba atskiros grupės ar klasės, kuriose nustatyti susirgimai ir reikalinga saviizoliacija.

Ligoninei krūvis didėja

Mažeikių rajono savivaldybės duomenimis, šiuo metu ligoninėje Mažeikiuose gydoma 80 COVID-19 ligonių, dar 5 stebimi dėl galimo infekcijos užkrato.
Mažeikių ligoninėje praėjusią savaitę mirė 7 rajono gyventojai, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – 3, namuose – 1. Jų amžiaus vidurkis – 77 m. (vyriausiajam buvo 92 m., jauniausiajam – 55 m.).
Mažeikių ligoninės skelbiamais duomenimis, Karščiavimo klinikoje nuo lapkričio 16 d. iki 20 d. ištirti 74 žmonės, COVID-19 nustatytas 28 asmenims.
Mobiliajame patikros punkte per savaitę ištirta pusė tūkstančio gyventojų.

2 Atsakymai į “COVID-19 susirgimų kreivė smarkiai kyla aukštyn”

  1. ananasas parašė:

    Mažeikių ligoninė – kovido infekcijos židinys

  2. B. parašė:

    Šiandien ryto Sveikatos Apsaugos Ministerijos duomenimis Mažeikių rajone nuo epidemijos pradžios užfiksuoti 1101 COVID-19 susirgimo atvejai. Šiuo metu serga 816 žmonės, pasveiko 272, mirė 12. Žmonės, supraskit, kad tai liga. Saugokit save ir savo artimuosius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*