COVID-19 vis labiau braunasi į ugdymo įstaigas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį vykusiame Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje buvo aptarta situacija dėl COVID-19. Epidemiologų teigimu, situacija rajone išlieka įtempta.
Labiausiai susirūpinimą kelia tai, kad daugėja susirgimų ugdymo įstaigose, ligoninėje užimtos beveik visos „covidinės“ lovos.
Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus pastebėjo, kad pagal sergamumą COVID-19 liga ugdymo įstaigos jau sugrįžo į sausio–vasario mėnesius. Penktadienio duomenimis, sirgo 36 vaikai, 13 mokytojų, izoliacijoje yra 185 vaikai.
„Procentiškai gal skaičius ir nėra didelis, bet tik septyniose ugdymo įstaigose kol kas nėra sergančiųjų „kovidu“, – situaciją komentavo vedėjas.
Daug diskutuota dėl vakcinacijos, kurios tempai pastaruoju metu sumažėję tris ir daugiau kartų.
Operacijų centro posėdyje dalyvavę savivaldos atstovai, epidemiologai, kitų institucijų atstovai svarstė, kaip reikėtų paspartinti šį procesą bei sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą. Nuskambėjo siūlymai rekomenduoti uždrausti renginius uždarose patalpose, pinigine premija skatinti mokytojus, įkalbėjusius mokinius ar jų tėvus pasiskiepyti.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “COVID-19 vis labiau braunasi į ugdymo įstaigas”

  1. Kok tėvai meluoja, tol ragas parašė:

    Yra įstaigų, kur vaikai neserga covidų, gi melas… tėvai netestioja vaikų, savęs netestuoja… ir vaikai serga, mokytojai serga, auklėtojos serga… tik tiek apsimetame kad antivakseriai ir covido nešiotojai yra šaunuoliai-medikai plius mokslininkai… per juos sėdėsime ilgai ir nuobuodžiai pandemijoj….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto