Dailės studentų darbų Mažeikiuose daugės

Savivaldybėje lankėsi Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dekanas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės atstovai susitiko su Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dekanu docentu Ramūnu Baniu ir aptarė tolesnį bendradarbiavimą edukaciniais tikslais.

Pasirašyta sutartis

Vilniaus dailės akademijos ir Mažeikių muziejaus draugystė tęsiasi jau ne pirmus metus. Ne atsitiktinai per restauruotų Renavo dvaro rūmų atidarymą Savivaldybės meras su šios aukštosios  mokyklos rektoriumi pasirašė sutartį dėl tolesnio bendradarbiavimo edukaciniais tikslais.
Pirmojoje rūmų ekspozicijoje eksponuoti Vilniaus dailės akademijos Telšių dailės fakulteto studentų darbai.

Pažadėjo darbų

Fakulteto dekano R. Banio manymu, nedideles Renavo dvaro rūmų erdves galėtų puošti taikomosios skulptūros ar metalo meno specialybių studentų baigiamieji ar kursiniai darbai. Be to, baldų dizaino ir restauravimo specialybių studentai kasmet galėtų Renavo dvaro rūmams sukurti laikmetį atitinkančių baldų.
Savivaldybės vadovai domėjosi galimybe Mažeikių miesto bei rajono viešąsias erdves papuošti  Telšių fakulteto studentų darbais, organizuoti parodas renovuotuose Renavo dvaro rūmuose. Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius informavo, kad buvo sutarta susitikti fakulteto ir Savivaldybės specialistams ir pasitarti dėl perspektyvų bei ateities darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto