„Dainų dainelėje“ pasirodys bent 4 kolektyvai

Daugiausia balų surinko solistė Monika Šakytė. Juliaus EMBRASO nuotr.

Devyni mažeikiškiai dalyviai grįžo iš „Dainų dainelės“ regioninio etapo Plungėje.
Apskrities rajonų dainininkus vertinusios komisijos narys Ričardas Grušas kol kas garantuotas tik dėl keturių mūsiškių – jie turėtų dalyvauti televizijos konkurse.

Pateko trijų švietimo įstaigų atstovai

Po renginio Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorius R. Grušas „Santarvei“ pasakojo, kad šiuo metu kolektyvai yra įvertinti balais, tačiau tiksli informacija bus žinoma, kai bus paskelbtas visos Lietuvos jaunųjų dainininkų surinktų balų vidurkis. Pagal jį bus atrinkti atlikėjai, kurie dalyvaus televizijos konkurse „Dainų dainelė“.
„Pagal balus, iš keturių rajonų mūsiškiai pasirodė geriausiai. Kad Mažeikių pasirodymas buvo ryškiausias – pripažino ir komisija,“ – teigė pašnekovas.
R. Grušas garantuotas dėl keturių dalyvių.
Aukštais balais komisija įvertino mažiausiuosius Mažeikių atstovus – lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtines. Į respublikinį etapą ruošiasi keliauti mokytojos Romos Skirmontienės ugdytinės: keturmečių duetas Augustė Daščioraitė ir Nelė Černiauskaitė bei solistė Eglė Bernotaitė.
Mažeikiams atstovaus ir Vytauto Klovos muzikos mokyklos solistė penkiolikmetė Monika Šakytė (mokytoja Dalia Olberkienė) bei Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų kvartetas (mokytojas Laimonas Terasius).

Gali būti ir daugiau

„Sunku pasakyti dėl dar trijų kolektyvų – Dalios Olberkienės mišraus 11–13 metų mokinių ansamblio bei devynmetės solistės Amelijos Jokopaitės ir mokytojos Janinos Grušienės vadovaujamo merginų seksteto (visi – iš Vytauto Klovos muzikos mokyklos – K. V.). Turėtų patekti ir šie, bet dar nėra taip aišku. Iš jų vienas ar du tikrai bus,“ – vylėsi įstaigos direktorius.
Regioninio etapo dalyvius vertino kompetentinga komisija: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Gabių vaikų centro direktorius Žilvinas Meškuotis, kompozitorius ir pedagogas Artūras Novikas bei rajonų meno mokyklų atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto