„Dainų dainelės“ dalyviams reikia žiūrovų palaikymo

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų ansamblis „BROS“ (vadovas – Laimonas Terasius) jau paskelbtas „Dainų dainelės“ laureatu. Kristupo Butos nuotr.

Sekmadienio pavakarę iš Lietuvos radijo ir televizijos didžiosios studijos tiesiogiai buvo transliuojama aštuntoji vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ laida.

Joje dalyvavo ir sužibėjo būrys įvairiose Mažeikių rajono formaliojo bei neformaliojo ugdymo įstaigose dainavimo besimokančių vaikų bei jaunimo.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų ansamblis „BROS“ paskelbtas laureatu, o kitiems atlikėjams „kelialapį“ į baigiamąjį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre dar gali suteikti žiūrovai.

50-metį mininčios „Dainų dainelės“ trečiajame  – televizijos – etape sekmadienį nuskambėjo iš viso 20 kūrinių, kuriuos atliko solistai, duetai, ansambliai. Tarp dalyvių – ir mūsų rajono atstovai: solistės Lėja Pečiulytė ir Saulė Činčiukaitė (Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla), Tėja Stapušytė (Sedos Vytauto Mačernio gimnazija), Rustė Valantinavičiūtė (lopšelis-darželis „Gintarėlis“); Ūlos Gaižauskaitės ir Egdūnės Unės Pociūtės duetas (Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla); merginų ansamblis „INCANTO“ ir vaikinų ansamblis „BROS“ (Merkelio Račkausko gimnazija).

Laidos pabaigoje vienas iš vertinimo komisijos narių paskalbė du laureatus, kurie gavo kvietimą birželį pasirodyti baigiamajame konkurso koncerte. Vienas iš šių laureatų – ansamblis „BROS“.

„Dainų dainelės“ žiūrovai gali rinkti savo laureatus ir padovanoti jiems galimybę pasirodyti baigiamajame konkurso renginyje.

Balsavimas vyksta internetu, adresu https://www.lrt.lt/projektai/dainu-dainele

Už 8-osios laidos dalyvius balsuoti galima iki balandžio 20 d. 20 val.

Iš vieno IP adreso galima balsuoti tik vieną kartą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto