Dalyvavimas televizijos projekte suteikė pasitikėjimo savimi

Tomasfoto.lt nuotrauka

Televizijos pramoginėje laidoje „Aš – stilistas!“ dalyvavo ir mūsų kraštietė Monika Ruzgutė, šiuo metu gyvenanti sostinėje ir besimokanti Vilniaus dizaino kolegijoje. Monika Mažeikiuose praleido  aštuoniolika metų, mokėsi Merkelio Račkausko gimnazijoje.
Buvusi mažeikiškė projektą paliko, tačiau nenusimena ir džiaugiasi įgyta patirtimi, naujomis pažintimis ir svarbiausia – įgytu pasitikėjimu savimi.

Į TV3 televizijos projektą „Aš – stilistas!“ Monika pateko kaip ir visi kiti – užpildžiusi dalyvio anketą. Tačiau prisipažįsta nesitikėjusi, kad nusišypsos laimė. O nutiko taip, kad ne vieną  sekmadienį visi norintys ją galėjo išvysti televizoriaus ekrane. Mergina džiaugiasi, kad jai gerai sekasi.
„Pradžia buvo kiek sunkesnė, tačiau likusi pusfinalyje jaučiausi tarsi laimėjusi ir įvertinta. Susilaukiau daugybės netikėto palaikymo bei gražių žodžių, už kuriuos norėčiau visiems padėkoti“ –  „Santarvei“ teigė pašnekovė.
Monika projektą paliko praeitą sekmadienį po pusfinalio. Tačiau sėkme ji laiko jau patį dalyvavimą laidoje. Ji džiaugiasi įgyta patirtimi, naujom pažintimis ir svarbiausia – įgytu pasitikėjimu savimi.

Visas interviu – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto