Dalyvavo Pasaulinėje medžių sodinimo dienoje

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Rugsėjo 21-oji paskelbta Pasauline medžių sodinimo diena. Šią dieną Jungtinės Tautos taip pat paskelbė Tarptautine taikos diena.

Prisijungė draugai

Sulaukę šiltos, saulėtos dienos, Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinės grupės auklėtojos Laima Drungilienė, Rasa Januškevičienė su vaikais bei tėveliais išsiruošė į Vytauto gatvėje esančią Lietuvos tūkstantmečio giraitę sodinti medelių. Prie šios gražios akcijos prisijungė mūsų draugai – lopšelio-darželio „Bitutė“ priešmokyklinės grupės „Šnekučiai“ vaikai ir jų auklėtojos Vilija Šulcienė ir Vaidutė Jocienė.

Padėjo girininkas

Kaip ir praeitais metais, mums talkino geras mažųjų gamtos mylėtojų draugas Mažeikių miškų urėdijos Mažeikių girininkijos girininkas Rimantas Aleksandravičius. Jis papasakojo apie miško sodinimą, pasidžiaugė vaikų gerais norais sodinti medelius, jais rūpintis. Talkininkams buvo paruošta eglučių ir ąžuoliukų sodinukų, parodyta kaip taisyklingai laikyti jauną medelį, kaip sodinti, kad jis užaugtų sveikas ir didelis.

Sodino medelius

Vaikai kartu su auklėtojomis, tėveliais kibo į darbą. Po geros valandos visi sodinukai buvo pasodinti.
Medeliai, kuriuos visi kartu pasodinome, primena apie gamtos ir aplinkos išsaugojimą bei simbolizuoja bendradarbiavimą tarp pasaulio mokyklų. Mūsų ugdytiniai augs kartu su pasodintais medžiais. Mes, pedagogai, džiaugiamės, kad mažieji gamtos mylėtojai prisidėjo prie žaliosios gamtos išsaugojimo.

Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Jasinskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto