„Danas“ surengė šventę auklėtiniams

Turnyro prizininkai ir laureatai pasipuošė medaliais ir diplomais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikių karatė klubas „Danas“ surengė turnyrą „Geriausias klubo karateka“, kuriame dalyvavo net aštuoniasdešimt sportininkų. Jo metu buvo pagerbti geriausi praėjusių metų klubo atstovai, garsinę Mažeikių vardą įvairiose sporto arenose.
Sportininkai suskirstyti į 32 grupes, kuriose varžėsi vaikai nuo penkerių iki trylikos metų. Patys mažiausi, pradedantieji, treniruotes lankantys nuo rugsėjo, varžėsi sumo ir kihon (technikos oi-cuki atlikimas), o vyresnieji karatistai – kumitė (kovojimas su priešininku) ir kata (senovės karatė meistrų sukurtos puolimo ir gynybos technikos atlikimas tam tikra nustatyta tvarka) rungtyse. „Svarbiausia – sudominti vaiką techninėmis, fizinėmis ir dvasinėmis kovos meno pusėmis, atitraukiant jį nuo įvairių žalingų įpročių. Šiose varžybose ne tik pagerbti prizininkai ir nugalėtojai, bet ir buvo suteikta galimybė dalyvauti kiekvienam klubo sportininkui, išaiškinti stipriausieji bei perspektyviausieji, turiningai praleistas laikas“, – sakė klubo vadovas Artūras Gerikas.
Turnyro metu diplomais ir medaliais apdovanoti dešimt geriausių klubo sportininkų: Kipras Černauskas, Eivydas Gaižauskis, Karolina Bušmaitė, Nojus Zotikovas, Daugvidas Šukys, Deividas Vaičius, Kotryna Niaunytė, Kotryna Firsovaitė, Gabrielė Marozaitė ir pasaulio čempionas Mantas Lobanovas.

One Reply to “„Danas“ surengė šventę auklėtiniams”

  1. lietuviai parašė:

    nebesugeba ir tokiu svenciu surengti? Kodel danas turi tai daryt?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto