Dar vienam buvusiam Tarybos nariui pareikšti įtarimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), tęsdama ikiteisminius tyrimus dėl savivaldybių tarybų narių galimo piktnaudžiavimo panaudojant lėšas, skiriamas jų, kaip tarybos narių, veiklos išlaidoms apmokėti, pareiškė įtarimus buvusiam Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariui Vytautui Visminui.
Jis jau ketvirtasis 2019–2023 metų kadencijos rajono savivaldybės tarybos narys, kuriam pareikšti įtarimai.

Kaip informavo STT, turimais duomenimis, V. Visminas, būdamas Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariu ir galimai piktnaudžiaudamas savo tarnybine padėtimi, Mažeikių rajono savivaldybės administracijai galimai padarė didesnę nei 3 tūkst. eurų žalą.
Tokie ikiteisminiai tyrimai atliekami siekiant patikslinti ir įvertinti, ar savivaldybių tarybų nariai nepiktnaudžiavo pasiimdami išmokas su jų, kaip tarybos narių, veikla susijusioms išlaidoms apmokėti, todėl, vadovaujantis nekaltumo prezumpcija, asmenys yra nekalti, kol teismas nepatvirtina jų kaltės.

Visuomenininkui Andriui Tapinui inicijavus savivaldos politikų lėšų įsisavinimo tyrimą „Skaidrinam“ ir dėl to kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo daugybė savivaldybių.
Šiuo metu STT atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl 26 Lietuvos savivaldybių tarybos narių išmokų naudojimo.

One Reply to “Dar vienam buvusiam Tarybos nariui pareikšti įtarimai”

  1. Abejojantis parašė:

    Kiek prisimenu, V.Visminas buvo Laisvės…teisingumo….partijoje. Tai va.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto